Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Що таке термопот та як його вибрати?

  • 3870
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!* / 

Термопот – поєднання чайника та термоса в одному електроприладі. Він використовується для нагрівання води, кип'ятіння та підтримки певної температури рідини, дозволяє завжди мати під рукою запас гарячої води або чаю. Подача рідини відбувається за допомогою кнопки, тому важкий прилад, розрахований на кілька літрів, не треба піднімати або нахиляти. Це зручна і проста техніка для використання у побуті.

  

Функції термопотів

Щоб вибрати термопот по ссылке, необхідно ознайомитися з основними функціями приладу. Головні серед них – це:

нагрівання води до 90-95 градусів;
підтримка температури;
кип'ятіння.


Деякі моделі також можуть кип'ятити воду, але на це термопоту знадобиться більше часу, ніж для чайнику. Температура 80 градусів оптимальна для заварювання японського чаю, 90 підходить для зеленого, а 98 – для чорного чаю.

Прилад має дуже просту конструкцію. Він складається з резервуару для води та нагрівального елементу, а також системи управління. Може бути сенсорним або кнопковим. Обидва варіанти добре виконують свої функції і відрізняються лише за зручністю користування та зовнішнім виглядом.

Переваги та недоліки термопотів
 

Термопот набув популярності завдяки тому, що поєднує в собі функції двох різних приладів – чайника та термоса.

 

Його додаткові переваги:


наявність терморегулятора, таймера;
можливість додати фільтр;
наливання рідини натиском кнопки;
блокування кнопки подачі води під час кип'ятіння;
економне споживання електроенергії.


Деякі моделі додатково мають дисплей та підсвітку, можуть бути функції самоочищення та відкладеного старту. Користуватися приладом легко завдяки зрозумілому меню та мінімуму кнопок.

Серед недоліків техніки можна зазначити повільне нагрівання та більш високу, ніж у чайника, вартість. Проте існують різні моделі, серед яких є багато доступних та якісних. Режим підтримки температури потребує додаткових витрат електроенергії, але спеціальне покриття резервуару зменшує ці витрати. Виробництвом термопотів сьогодні займаються як відомі бренди, так і новачки на ринку техніки.
 
PR*