Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Відкрите звернення громадських організацій, творчих спілок, громадсько-політичних об’єднань, лідерів думок та громадських активістів Буковини з підтримкою кандидатури Любомира Равлюка на посаду Генерального директора Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка

  • 2351
ДОКУМЕНТ / 

Завершення 2019 та початок 2020 року для мистецької та творчої спільноти Чернівців та Буковини був неочікувано тривожним.

 

У зв'язку з переформатуванням виконавчої влади департаменти та управління Чернівецької ОДА, керівництво районних адміністрацій отримують нових керівників - це звичний процес при зміні влади. Але резонансне звільнення Любомира Макара - генерального директора Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка, викликало тривогу у громадськості і творчої спільноти та мало ефект «розірваної бомби».

 

Незрозумілими були причини звільнення. Будучи глибоко порядною людиною Любомир Миколайович вирішив не втягуватися у незрозумілі інтриги навколо закладу, який було йому довірено очолювати. Не вдаючись до глибоких оцінок тих процесів, які почалися після звільнення генерального директора філармонії, хочеться, щоб Чернівецька обласна філармонія не стала предметом закулісних інтриг, а продовжувала бути джерелом української культури, осередком класичної музичної культури і буковинського автентичного мистецтва.

 

У зв'язку з оголошенням конкурсу з призначення генерального директора Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка, вважаємо, що той, хто виграє конкурс і буде призначеним на посаду, має бути високопрофесійним митцем, вмілим менеджером, прихильником розвитку культури, має мати чіткі проукраїнські позиції.

На нашу думку, саме такою людиною є Равлюк Любомир Романович, який завжди з людьми, в глибині мистецьких, творчих і громадських справ.

Любомир Равлюк - один з яскравих і найдосвідченіших митців та фахівців культурно-мистецької сфери Буковини, який прикладом власного життя, творчості та людяності довів стійкість і незламність своєї мистецько-громадської патріотичної позиції. Саме за це він має заслужений авторитет і повагу у мистецьких колах області, серед лідерів громадсько-політичних рухів та організацій. Багато років знаємо його як непересічну особистість, якій притаманні організаторські здібності та лідерські якості, принциповість і незалежний характер, мудрість і далекоглядність, високий професіоналізм і моральність, здатність відчувати суспільні настрої, високий рівень загальної культури, потужний інтелект, вміння знаходити спільну мову з людьми різних поглядів, велика працездатність і наполегливість у досягненні поставленої мети, вміння доводити справу до логічного завершення.

Любомир Романович отримав ґрунтовну вищу фахову освіту, необхідну для успішної і високопродуктивної роботи в культурно-освітній та культурно-мистецькій сфері, зокрема, здобув освітній рівень магістра мистецтва. Згідно Закону України «Про культуру», він відповідає як заявленим кваліфікаційним вимогам (профільна вища освіта, стаж роботи у сфері освіти та культури понад двадцять років, здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем якісно виконувати відповідні посадові обов'язки), так і допоміжним критеріям: має післядипломну освіту у методичній діяльності, досвід роботи на керівних посадах в сфері освіти та культури.

Любомир Равлюк успішно очолює художнє керівництво народною аматорською чоловічою хоровою капелою «Дзвін» викладачів та співробітників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Він також є автором музичної збірки власних композицій: «Перший крок до любові» - 1999, «Веселчині фарби», «Калина з Чорногори» та загалом понад 150 пісень, серед них - «Зжурена сльоза», «Миколаїв день», «Рідне село». У своїй композиторській творчості успішно співпрацює з поетами: Вадимом Крищенком, Іваном Грекуляком, Володимиром Григораком, Світланою Яремою, Віктором Дзюбою, Марією Фуштор, композитором, народним артистом України Левком Дутковським.

Багатий досвід, знання та уміння, здатність до новаторства він може продуктивно та професійно використати, реалізовуючи на високому художньо-естетичному і професійному рівні державну політику України в галузі культури і мистецтва на посаді Генерального директора Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка, яка потребує якісного кадрового оновлення. Саме Любомир Романович Равлюк здатен наповнити глибоким змістом роботу як самої філармонії, так і репертуарну політику творчих колективів, примножити і з максимальною ефективністю використати весь потенціал культурно-мистецької сфери області.
 

Впевнені, що Любомир Романович Равлюк, як високоморальна людина, талановитий митець і досвідчений менеджер зможе ефективно і відповідально керувати Чернівецькою обласною філармонією.