Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Екс-начальник Чернівецької митниці Микола Салагор оскаржує своє звільнення у суді

  • 3464

ЩЕ НЕ ВЕЧІР / 


Микола Салагор вимагає скасувати наказ Державної фіскальної служби про його звільнення. Як співвідповідача до справи залучили Державну митну службу України, йдеться в ухвалі Чернівецького окружного адміністратив-ного суду.

 

У позовній заяві Салагор просить визнати протиправною оцінку його роботи. Раніше його звільнили з посади "у зв'язку з отриманням державним службовцем негативної оцінки за результатами оцінювання службової діяльності у 2019 році", - пише Суспільне.


Нагадаємо, у липні минулого року під час наради в Ужгороді президент закликав Миколу Салагора звільнитися за власним бажанням через «неналежну боротьбу з контрабандою». Микола Салагор відмовив нам в коментарі з цього приводу.

Пізніше стало відомо, що Микола Салагор не звільнений, а перебуває у щорічній відпустці, яка тривала до 9 вересня.

9 вересня тодішня начальниця відділу кадрів Світлана Побережник сказала, що Микола Салагор не вийшов на роботу, оскільки перебуває на лікарняному. У відповідь на інформаційний запит нам відмовили надати підтвердження.

24 жовтня під час візиту до Чернівців керівник Державної митної служби Максим Нефьодов сказав, протягом місяця запрацює нова буковинська митниця, куди переведуть лише тих працівників, які пройдуть переатестацію.

Салагора звільнили у кінці грудня 2019 року за наказом в.о. голови Державної фіскальної служби, аргументуючи це негативною оцінкою його роботи.