Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Чому російському олігарху Бабакову дозволили у 2017 році купити «Чернівціобленерго»?

  • 3207
ТІНЬ АГРЕСОРА НА БУКОВИНІ / 

В Антимонопольному комітеті України розповіли, чому у 2017 році російському олігарху Олександру Бабакову дозволили придбати компанію "Чернівціобленерго".


Про це йдеться у публікації сайту "Крим. Реалії", пише molbuk.ua

Зазначається, що енергетична компанія VS Energy придбала "Чернівціобленерго" у 2017 році, коли на Донбасі тривала війна, а Росія вже три роки як анексувала Крим.

У червні 2019 року в інтерв'ю українському виданню "Економічна правда" одна з керівниць АМКУ Агія Загребельська пояснила, як це стало можливим.

"Коли у 2017 році ми давали дозвіл групі VS Energy на придбання "Чернівціобленерго", ми в матеріалах справи не бачили прізвища віце-спікера Держдуми Росії Олександра Бабакова, який голосував за анексію Криму і знаходився під санкціями і України, і США, і Євросоюзу. Офіційно дозвіл на придбання обленерго ми давали п'ятьом жителям Німеччини і Латвії. Саме ці громадяни Євросоюзу цієї зими виступили продавцями "Київобленерго" і "Одесаобленерго" групі ДТЕК, а зовсім не Бабаков і компанія інших бізнесменів з Росії, про які писали в ЗМІ", - розповіла вона.

Нагадаємо, у 2017 році російському олігарху Олександру Бабакову дозволили придбати "Чернівціобленерго".