Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Канал 1+1 назвав бізнесмена з Буковини Павлюка «королем української контрабанди». У "Слузі народу" є мажоритарники, які чітко орієнтуються на нього (ВІДЕО)

  • 3790

СЛОВО ПРО ІЛЛЮШУ / 


Телеканал "1+1", який належить українському олігархові Ігорю Коломойському, назвав бізнесмена з Чернівецької області Іллю Павлюка "одним із королів української контрабанди". Про це йдеться у сюжеті передачі "Гроші", яка вийшла в ефір 2 грудня.


Зокрема, цей сюжет був присвячений відомим в Україні ділкам, яких називають одними з найбільших контрабандистів України.

"Також до топ-контрабандистів відносять такого-собі Іллю Павлюка. Підприємець родом із Чернівецької області, мешкає у столиці. І, як кажуть, авторитетний у прикордонних областях настільки, що давно отримав статус "Короля західного кордону", – йдеться у програмі "Гроші".

"Ввезення через кордон – це свій окремий ринок. На ньому контрабандисти працюють 20 років. А влада змінюється кожні пів року, кожен рік, кожні два-три роки", – наводять в сюжеті цитату журналіста Юрія Бутусова.

"Тож, кожному контрабандисту – по митниці", – іронізує експерт.

 

Нагадаємо, раніше Ігор Коломойський у коментарі molbuk.ua заявив, що у нього немає жодних конфліктів із бізнесменом Іллею Павлюком. 

 

Що відбувається з ДБР та у фракції "Слуга народу" — розмова з керівником популярного тижневика "Новое время" Віталієм Сичем і журналісткою видання НВ Крістіною Бердінських у програмі "Має слово". Зокрема, мова йшла і про Іллю Павлюка. За словами журналістів, у "Слузі народу" є мажоритарники, які чітко орієнтуються на нього

 

 

Журналіст "Української правди" Роман Кравець теж згадав утаємниченого буковинця Іллю Павлюка, на якого орієнтована чимала частина депутатів "слуг народу":