Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Краудфандингова платформа «Моє місто» тепер працює в Чернівцях

  • 1543
ДОЛУЧАЙТЕСЯ! /  

Платформа «Моє місто» — сайт для створення, обговорення, та реалізації проектів соціальної направленності в Україні. Основна функція платформи — допомога у зборі коштів задля втілення корисних для суспільства ідей.


Платформа працює за принципом краудфандингу — на сайті розміщені проекти, які збирають кошти, а відвідувачі сайту можуть підтримати будь-який з проектів комфортною для себе сумою.

Платформа вже 4 роки працює в Одесі. І за цей час вдалося реалізувати більше 50 проектів. Тепер команда платформи починає працювати із Чернівцями.

На сайті вже з’явилася перша ідея для Чернівців. Авторка пропопує придбати спеціальну пічку до художньої школи імені Івасюка, аби дітки, які вчаться на скульпторів, могли працювати із справжньою глиною, а не пластиліном, як це відбувається зараз. Це важливо для вдосконалення їх професійних навичок. Свої зауваження можна залишати у коментарях на сайті.


Детальніше про успіхи та можливості платформи у додатку до цього листа та за посиланням.

Пропонуємо вам долучитися до реалізації важливих соціальних проектів для міста і стати інформаційним партнером платформи. Напишіть нам для обговорення деталей.

Контактна особа: менеджер проектів Валерія Сєрова, +380636952919, [email protected]