Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Екс-нардеп Рибак назавав нісенітницею заяву Фірсова, що він ніби-то був колишнім "смотрящим" екоінспекції на Буковині

  • 2463
ХТОСЬ ЩОСЬ МУТИТЬ... / 

Виконувач обов’язків глави Державної екологічної інспекції України Єгор Фірсов оприлюднив інформацію про нібито "неофіційних кураторів" екоінспекцій в регіонах, які мали вплив на цю галузь упродовж останніх років.


Про це Фірсов повідомив на власній Facebook-сторінці, пише molbuk.ua

"Потроху освоююся на новому робочому місці, розбираю завали паперів, що залишилися від попереднього керівництва. І хочу одразу поділитися з вами однією цікавою знахідкою", – написав він у соцмережі.

"Серед іншого у стосі паперів попалася ось така таблиця. Бачите ці написи від руки біля прізвищ обласних керівників? Так, це саме те, про що ви подумали. Підписані неофіційні куратори, які ставили цих людей керувати областями", – додав Фірсов.

Серед оприлюднених даних у цих паперах є начебто вказівка про те, хто "курував" екоінспекцію в Чернівецькій області. Так, поблизу назви регіону від руки написане прізвище "Рибак І.".

Очевидно, йдеться про колишнього народного депутата від фракції "БПП" Івана Рибака, який, між іншим, відреагував на цей допис Фірсова у коментарях: 

Колишній народний депутат України Іван Рибак заперечив інформацію про те, що він начебто "неофіційно курував" екологічну інспекцію Чернівецької області упродовж останніх кількох років.

Про це Рибак сказав у коментарі кореспонденту molbuk.ua, говорячи про допис в.о. глави Державної екологічної інспекції Єгор Фірсова про начебто "смотрящих" за галуззю в регіонах.

"Ви ж у Чернівецькій області, тож знаєте ситуацію, по-перше. А по-друге, коментувати якісь нісенітниці про те, що хтось-там щось від руки написав – я не знаю, чи це взагалі можна назвати "документом", – сказав колишній народний депутат.

"Те, що моє прізвище навпроти Чернівецької області – тут нічого дивного, напевно, немає. Я працював у Комітеті Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, і був єдиним народним депутатом з Чернівецької області у цьому комітеті. От і все!

 

Тим паче, такої інспекції як Чернівецька, уже давно не існує. Адже є управління екологічної інспекції – так зване "Карпатське" – з центром у Івано-Франківську. Там знаходиться керівник. А у Чернівцях, якщо не помиляюся, було призначено заступника, який курує Чернівецьку область. А прізвища цієї людини у цьому списку не було", – продовжив Іван Рибак.

Водночас, на запитання журналіста, хто такі "смотрящі за областю", про яких написав Рибак у коментарі під дописом Фірсова, екс-нардеп відповів:

"Це моя суб’єктивна думка, тому я не буду її озвучувати".