Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Нардеп з Буковини Мазурашу потрапив у перший серйозний скандал, пов"язаний з паралімпійцями (+ВІДЕО)

  • 4037

МЕЙ, ВЕЙ... /


Народний депутат з Буковини Георгій Мазурашу вже встиг потрапити у свій перший серйозний скандал, причому пов’язаний не з політикою, а зі спортом (рідним дітищем Георгія), а точніше -  українськими паралімпійцями. Про це стало відомо із листа Президентові України Володимирові Зеленському від паралімпійської чемпіонки Хелен Акопян.

 

Вона звинуватила народного депутата України Мазурашу у некомпетентності та приниженні українських спортсменів з інвалідністю. Лист спортсменка виклала на своїй сторінці у Фейсбук. Також опублікував цей лист паралімпійської чемпіонки й офіційний сайт паралімпійського руху в Україні.

 

Процитуємо його повністю:

 

Під час марафону, коли Президент України спитав мене, хто і як посмів принижувати перемоги українських паралімпійців, я не хотіла перевантажувати шановного Володимира Олександровича негативом щодо прізвища депутата від «Слуги народу», який дозволив собі принизити українських спортсменів з інвалідністю і декларувати меншовартість українських паралімпійців. Але коли сьогодні депутат Георгій Мазурашу дозволив собі у фейсбуці «наїжджати» на Президента України стосовно свідомої і цивілізованої підтримки наших спортсменів паралімпійського та дефлімпійського руху, я вирішила написати те, про що промовчала під час прес-марафону.


По-перше, цей депутат допускає цинічну маніпуляцію діаграмами, в яких немає ні цифр, ні пропорцій.


А по-друге, я стверджую, що якщо забрати у паралімпійців кошти, то від цього досягнень українського спорту не прибуде. А щоб це було зрозуміло в цифрах і пропорціях, то я наведу правдиві діаграми з цифрами (джерело – Міністерство культури, молоді і спорту). Подивіться уважно: обсяг витрат в проекті бюджету-2020 на паралімпійську підготовку менший, ніж обсяг призових для олімпійців. При цьому обсяг призових для українських паралімпійців в наступному році значний за обсягом, але менший, ніж вся олімпійська підготовка.


Я вболівала і вболіваю за наших олімпійців, я тренувалась і дружила з Яною Клочковою, ми разом перемагали на славу України. Варто подумати про ефективність використання коштів у спорті. У системі паралімпійського і дефлімпійського спорту, Національного комітету спорту інвалідів України і Інваспорту вона ефективна і результативна!!! І саме тому від імені українських спортсменів з інвалідністю я просила Президента України підтримки. Дякую, пане Президенте!


  

На фото: Хелен Акопян (третя справа) під час прес-марафону президента України Володимира Зеленського 10 жовтня 2019 року.