Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Ректор ЧНУ Петришин, як і обіцяв, звільнив багаторічного головного бухгалтера вузу Сільвію Марут

  • 4925
ЧАС ЗБИРАТИ КАМІННЯ... / 

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича звільнили головного бухгалтера, проректора з економічних питань вузу Сільвію Марут.


Про це в коментарі кореспонденту molbuk.ua повідомив ректор університету Роман Петришин.

За його словами, у навчальному закладі скоротили посаду "проректор з економічних питань, головний бухгалтер".

"У червні вчена рада університету прийняла рішення, що виводимо зі штатного розкладу посаду проектора з економічних питань, головного бухгалтера. На це дається певний час, тож ми витримали всі часові терміни, які повинні бути. Затвердили відповідне рішення на профкомі університету. І другого вересня Марут Сільва Георгіївна звільнена з роботи у зв’язку з тим, що немає такої посади. Наразі в університеті є посада головного бухгалтера", – повідомив Петришин.

Він додав, що від сьогодні, 3 вересня на цій посаді працює інша людина – Романів Юрій Миколайович.

"Він 40-річного віку. Працював у нас в університеті десять років, потім пішов у бізнес. Я його попросив, щоби він повернувся в університет", - зазначив Петришин.

Сільвія Марут працювала у бухгалтерії університету понад 20 років. Звільнення Марут було однією із передвиборчих обіцянок Романа Петришина.

"Я вважав, що трохи інакше має розвиватися бухгалтерія. Наприклад, зараз з чотирьох заступників, які були у Марут, залишили лише двох. На п’ять осіб скоротили штат бухгалтерії. Об’єднали відділи, змінили стуктуру бухгалетрії і напрями її роботи", - пояснив ректор ЧНУ.

За словами ректора, Марут пішла з посади за згодою сторін.

"Ми вчора потисли одне одному руку, все погодили. Вона підписала всі документи, які потрібно. Можна було різкіше все зробити, але я не вважав за потрібне, щоби не було конфлікту", - зауважив Роман Петришин. 
 
Фото МБ