Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Чернівецька митниця ДФС: Жінка, яку вчора затримали поліцейські на хабарі, є шахрайкою, а не митним брокером

  • 4014

БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ! /


Офіційна позиція Чернівецької митниці ДФС щодо інформації, оприлюдненої в ЗМІ щодо отримання буковинкою неправомірної вигоди за сприяння в швидкому розмитненні транспортного засобу на іноземній реєстрації.


Вчора буковинські Інтернет-ресурси оприлюднили інформацію про встановлення співробітниками поліції факту одержання неправомірної вигоди 38-річною мешканкою Чернівців за вплив на прийняття рішення посадовими особами Чернівецької митниці ДФС щодо розмитнення автівки. Крім того, жінка нібито повідомила, що є митним брокером.

Чернівецька митниця ДФС заперечує будь-яке відношення до затриманої шахрайки. Дана особа не є митним брокером, не має жодних, як особистих, так і професійних, взаємовідносин із працівниками митниці.

Чернівецька митниця ДФС інформує, що відповідно до статті 416 Митного кодексу України митний брокер - це підприємство, що надає послуги з декларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України. Стаття 417 цього ж кодексу визначає правове регулювання взаємовідносин митного брокера з особою, інтереси якої він представляє. Відтак взаємовідносини митного брокера з особою, яку він представляє, визначаються відповідним договором.

Діяльність митних брокерів контролюється митницями ДФС та Державною фіскальною службою України. З метою провадження митної брокерської діяльності підприємства повинні отримати дозвіл, що надається Державною фіскальною службою України та Адміністрацією Державної прикордонної служби України відповідно до поданої заяви про надання/переоформлення дозволу на провадження митної брокерської діяльності. Митний брокер може розпочати декларування товарів з моменту включення його до реєстру митних брокерів. Реєстр митних брокерів можна переглянути в загальному доступі на офіційному сайті ДФС за посиланням http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/94921.html.

Чернівецька митниця ДФС наполегливо рекомендує громадянам, що здійснюють або планують здійснити митне оформлення свого автомобіля, укладати відповідні договори з митними брокерами, попередньо перевіривши наявність у них дозволу на провадження митної брокерської діяльності.

Шановні громадяни, не дайте можливість ошукати Вас! Жодні так звані посередники чи інші особи, що обіцяють будь-яким чином посприяти Вам, є шахраями. Затримана поліцією особа не брокером, інформація про неї відсутня у Реєстрі митних брокерів.

Наразі активним бажанням громадян легалізувати власні автівки користуються особи, що просто бажають збагатитися. Упродовж останніх майже двох місяців уже виникало кілька ситуацій, за яким можна відслідкувати ті чи інші схеми «заробітків».

Будьте пильними і обережними. За консультацією звертайтеся виключно до митного органу.