Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

НАБУ проводить обшуки в колишнього голови Чернівецької ОДА Фищука. Названо прізвища, кого підозрюють у злочинних діях (ОНОВЛЕНО)

  • 10139

ШКАНДАЛЬ! /


Національне антикорупційне бюро проводить обшуки у екс-голови Чернівецької ОДА Про це ІА АСС повідомили власні джерела. Поки відомо, що представники НАБУ проводять обшуки за двома адресами - по вулиці Головній та Ковельській в обласному центрі. Кажуть, що саме там проживає екс-голова Чернівецької ОДА і його родина. Як нам стало відомо, там правоохоронці проводять слідчі дії. 

 

У прес-службі НАБУ факт обшуку журналістам АСС не спростували. 

 

Небайдужі громадяни сфотографували і надіслали БукІнфо будинок Фищука, де проводять обшук. У митних брокерів, які близькі до Фіщука, також проводиться обшук.

Будівлі оточені невідомими людьми з опізнавальними написами: "Департамент захисту економіки" (фото)


Джерела БукІнфо в правоохоронних органах повідомили, що Олександра Фищука та його оточення, яке мотивовано підозрюють у організації контрабанди та корупції мають намір затримувати та оголошувати підозру.

 

"Правоохоронці проводять обшуки у колишнього голови Чернівецької ОДА непана Фищука. Ми доведемо та виведимо на "чисту воду" злочинне угруповування Фищуки-Ліщуки.

 
Ми також надали всі докази до ДБР, що на території Тернопільської, Чернівецької областей функціонує міжрегіональне стійке організоване злочинне угрупування, до складу якого входять наступні громадяни: Ліщук Олексій Іванович, Ліщук Іван Олексійович, Ліщук Валентина Петрівна, Пухальський Андрій Антонович, Хохуляк Андрій Миколайович, Хохуляк Галина Георгіївна, Шатайло Ольга Петрівна, Фищук Олександр Георгійович", - повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова Громадської спілки "Антикорупційна спільнота України" Роман Лаврів.

 

Нагадаємо, у березні цього року працівники управління захисту економіки разом із прокуратурою вже проводили обшуки у родини О.Фищука. Тоді екс-голова адміністрації назвав ці обшуки політичним замовленням.  

 

 

 

У коментарі агенції УНН у прес-службі Департаменту захисту економіки Національної поліції повідомили наступне:


"Зранку проводився ряд обшуків, в тому числі і у цієї особи, дані заходи проводили працівники поліції Тернопільської області", - повідомили у прес-службі, відповідаючи на запитання, чи проводили обшуки в екс-голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука.

Обшуки проходили у межах кримінального провадження, відкритого за фактом порушення суб’єктами господарства законодавства під час імпорту продукції. Зазначимо, що ці процесуальні заходи проводили працівники поліції Тернопільської області, в тому числі працівники управління захисту економіки у Тернопільській області. Саме вони займаються розслідуванням та оперативним супроводженням цього провадження.

Обшуки проводилися в офісних приміщеннях та за місцем проживання осіб, які можуть бути причетними до цього правопорушення.

 

Фото БукІнфо (с)