Помер популярний радянський актор театру і кіно Микола Караченцов
ВІДХОДЯТЬ МОГІКАНИ /
Про смерть радянського і російського актора театру і кіно стало відомо 26 жовтня. Лікарі Московської міської онкологічної лікарні не змогли врятувати одного з найславетніших радянських артистів.
Серце 73-річного актора, який останні роки дуже хворів, зупинилося о 9 ранку. Про смерть артиста повідомив його син.
"Близько 8:50 тато пішов з життя. Його перевели в реанімацію вчора вранці, він пробув там весь час до сьогоднішнього ранку. Він довгий час хворів на онкологію", - сказав він.
Інформацію підтвердила і дружина актора Людмила Поргіна.
Російські ЗМІ пишуть, що останні два дні Микола Караченцов був у дуже важкому стані. Попередньо, причина смерті актора - відмова нирок.
27 жовтня Караченцову повинно було виповнитися 74 роки.
Микола Караченцов зіграв у таких фільмах, як "Старший син", "Собака на сіні", "Дами запрошують кавалерів", "Пригоди Електроніка", "Білі роси", "Юнона і Авось", "Вісім днів надії" та багатьох інших.
Більше новин по темі:
-
Новий прокурор Кравченко таки посадить Лієва?
-
На Буковині прощаються з двома Героями захисниками: солдатом Андрієм Кирстюком та Іллею Фурдуком
-
Чернівчани прощаються з полеглим Героєм - солдатом Анатолієм Цибуляком
-
Віталій Косован, снайпер, 92 батальйону. 107 бригада ТРО: "Я вам скажу чесно, чому пішов на цю війну..."
-
Вісім діб на позиції один із двома полоненими пробув розвідник 155 бригади на псевдо Тімон
-
Помер голова Вижницької міської громади Олексій Чепіль. На відпочинку не витримало серце