На Буковину приїхали повноважні представники Папи Римського та Патріарха Варфоломея. Вони моляться за мир в Україні

До Чернівецької області приїхали представники релігійних конфесій світу. Вони звертаються до людей, які постраждали від війни, та зачитують послання від Папи Римського. У Чернівецькому драмтеатрі відбувається захід, присвячений бомбардуванню Маріуполя. Там люди зможуть поспілкуватись із представниками конфесій та послухають історії біженців.

«Рівень представництва на цьому публічному заході є наймасштабніший на моїй пам’яті у нашому місті – присутні представники всіх світових релігій. Що важливо: головні тези та слова підтримки делегації релігійних лідерів, які сьогодні приїхали до Чернівців підтримати українців, зможуть почути жителі всієї України. Вчергове команда Суспільного Буковини працює над забезпеченням трансляції такого високого рівня для всіх регіональних мовників Суспільного», 一 розповів продюсер Суспільне Буковина Максим Волошин.

Зустріч відбулася у Чернівецькому драмтеатрі, її покажуть на великому екрані, який розмістять на Театральній площі Чернівців. Долучитися мав можливість кожен бажаючий. До громади звернуться представники та представниці духовенства, що приїхали на Буковину з Великобританії, Італії, Ізраїлю, Боснії, Франції, США та Іспанії.

Світ молиться за Україну

До Чернівців приїхали 11 лідерів різних релігійних конфесій. Муфтій Боснії, головний рабин Ізраїлю, почесний архієпископ Кентерберійський, представники Вселенського Патріарха Варфоломія та Папи Римського Франциска, знані імами, духовні провідники індуїзму та буддизму.

Вони виступили у театрі, аби розрадити людей музикою, піснями, та словами, які прославляють Господа, пише пресслужба Чернівецької ОВА.

«Україна переживає страждання, і світ відчуває їх. Ми хочемо показати свою підтримку та розділити цей біль, принести спокій, піднести ваш дух. Ми прагнемо доторкнутися до сердець буковинців та мешканців усієї України», – пояснив рабин Алон Гошен-Готштайн.

Як пояснив генеральний міністр францисканського Ордену Менших Братів отець Массімо Фусареллі, головне завдання релігійних лідерів – донести, що мир набагато сильніший, аніж жорстокість.

«Маємо подякувати українцям, адже вони боряться не лише за мир у всьому світі, але й за демократичні цінності. Віримо, те, що відбувається зараз, стане фундаментом соціуму в майбутньому», – зауважив отець.

Під час заходу також зачитали лист зі словами підтримки та благословенням від Папи Римського.

Телеканал Суспільне Буковина транслює подію наживо:

У Чернівецькому драмтеатрі відбувається захід, присвячений бомбардуванню Маріуполя. Там люди зможуть поспілкуватись із представниками конфесій та послухають історії біженців.

Наводимо список учасників:

Архієпископ Роуен Вільямс (англіканець, Великобританія), почесний архієпископ Кентерберійський, який представляє нинішнього архієпископа Кентерберійського.

Митрополит Микитас Луліас (греко-православний, Великобританія), греко-православний архієпископ Великобританії при Вселенському патріархаті Константинопольського, представляє православного патріарха Варфоломія.

Рабін Джонатан Віттенберг (єврей, Великобританія), президент Ради християн і євреїв і старший рабин масортського іудаїзму.

Br. Массімо Фусареллі (католик, Італія), Генеральний міністр Францисканського Ордену Менших Братів.

Рабін Даніель Кон (єврей, Ізраїль), головний рабин Бат-Аїн.

Великий муфтій Мустафа Черич (мусульманин, Боснія), почесний великий муфтій Боснії та нинішній голова Всесвітнього конгресу боснійців.

Великий імам Ях'я Паллавачіні (мусульманин, Італія), президент і імам Ісламської релігійної громади Італії та радник з питань ісламу Міністерства внутрішніх справ, Міністерства закордонних справ і Міністерства освіти Італії.

Сестра Гіак Нгієм (буддист, Франція), настоятелька Maison de l’Inspir (сіла Слив).

Свамі Сарвапріянанда (індус, США), духовний лідер Товариства веданти Нью-Йорка.

Сестра Морін Гудман (Брахма Кумарі, Великобританія), Міжнародний центр Брахма Кумарі та освітньої ініціативи «Живі цінності».

Свамі Рамешварананда (індус, Іспанія), президент школи веданти Phi.

Рабин Алон Гошен-Готштайн (єврей, Ізраїль), засновник і виконавчий директор Міжконфесійного інституту Іллі.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації