Історична мить - релігійна громада Храму Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ села Михальча зайшла у свій Храм! - Галина Єреміца з місця події

Сьогодні, 10 квітня, о 7-й годині ранку парафіяни Храму Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ села Михальча зібралися на недільне Богослужіння на території місцевої церкви. Богослужіння звершував настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ села Михальча отець Віталій. У руках люди тримали великий синьо-жовтий стяг. Сам Храм досі закритий, а ключі від нього - у московського попа Сергія.

Близько 8-ї ранку до Храму приїхав московський піп Сергій, зібралися прихожани МП. Вони дуже обурилися тим, що на подвір'ї Храму справжні українці моляться та ще й з національним стягом України - їх почало штормити. Однак на територію Храму вони все ж не могли потрапити - вхід було заблоковано, - про це з місця події спеціально для БукІнфо повідомила журналістка Галина Єреміца.

Московський піп передзвонив до поліції і повідомив, що громада ПЦУ “захопила їхній храм”.

До церкви прибула велика кількість правоохоронців - поліція, нацгвардія, спецпризначенці. Вони стали щитом на дорозі перед воротами Храму, щоб не допусити коровопролиття.

Московський піп зі своїми прихожанами почали проводити богослужіння на дорозі.

Так тривало понад 2 години, але потім прихожани московського партіархату не витримали - на чолі зі своїм московським попом вони, наче скажені, зламали паркан і прорвалися на територію Храму!

Між прихильниками "руського міра" і парафіянами ПЦУ сталася штовханина. Громада ПЦУ попросила поліцію втрутитися в ситуацію, забезпечити громадський порядок.

Поліцейським важкими зусиллями вдалося вивести з території Храму неадекватних прихожан МП, а московський піп сховався в кутку під церквою. Він категорично відмовлявся покинути територію церкви.

Московський піп Сергій то плакав, як мала дитина, то молився, то дзвонив комусь. Це була якась клоунада. А купа правоохоронців з автоматами вмовляли його...

Після майже годинного шоу, поліцейські все таки взяли попа МП під руки і вивели з території Храму. Наразі прихожани МП разом зі своїм попом моляться на дорозі.

Громада ПЦУ перебуває на території Храму, молиться за відкриття Храму, співає патріотичних пісень.

Скріншот відео
Скріншот відео Галини Єреміци

Так звана Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ МП (РПЦвУ) у Телеграмі цинічно називає події не чим іншим як “силовою спецоперацією ПЦУ”:

Скріншот відео Галини Єреміци
Скріншот відео Галини Єреміци
Скріншот відео Галини Єреміци
Скріншот відео Галини Єреміци
Скріншот відео Галини Єреміци
Скріншот відео Галини Єреміци

ОНОВЛЕНО.

Історична мить - релігійна громада Храму Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ села Михальча зайшла у свій Храм!!! Слава Ісусу Христу!!! Слава Україні - написала у Фейсбук Галина Єреміца.

БукІнфо (с)


Коментарі:
Більше новин по темі: