РНБО запроваджує санкції проти ще 12 контрабандистів – імена їх поки не розголошують

Рада нацбезпеки і оборони України ухвалила новий пакет санкцій проти контрабандистів. Санкції застосовуються до 12 осіб. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський за підсумками засідання РНБО, передає УНН.

"Персональні санкції. Рада нацбезпеки і оборони України буде впроваджувати санкції до другої частини контрабандистів. Застосовуватися санкції будуть до 12 фізичних та юридичних осіб", - розповів Зеленський.

Президент зазначив, що деякі фігуранти санкцій проти контрабандистів мають по декілька громадянств, тому з цим питання планують розібратися. Подробиці і імена людей зі списку поки не відомі. Глава держави додав, що нові санкції - ще не кінець.

Раніше повідомлялося, що 2 квітня Рада національної безпеки і оборони України застосувала персональні санкції до десяти головних контрабандистів країни.

"Це - економічний тероризм проти України. За розрахунками експертів, збитки через контрабанду сягають 300 мільярдів грн, які недоотримав державний бюджет України, з них більш як 100 мільярдів - внаслідок неефективної роботи митниці. Сьогодні вперше в історії України запроваджені персональні санкції, зокрема, заблоковані активи, майно осіб, яких за аналітичними даними апарату РНБО та за даними Служби безпеки України можна назвати топ-десяткою української контрабанди", - зазначив тоді президент.

За його словами, РНБО і надалі застосовуватиме санкції до причетних до контрабанди осіб.

До списку десяти найбільших контрабандистів України увійшли також двоє буковинців – бізнесмени Юрій Кушнір та Олександр Єрімічук. Учора президент Зеленський позбавив громадянства останнього.

Окрім того, під санкціями перебувають 10 фірм, зареєстрованих у Чернівецькій області.


Коментарі:
Більше новин по темі: