Показали, як українці у Польщі панікують після новин про мобілізацію

Біля Паспортного сервісу ДП „Документ” закордоном утворилися великі черги з чоловіків, які намагаються отримати нові українські паспорти. Це явище пов’язано зі змінами в правилах для українських громадян, що перебувають за межами країни.

Зранку у Вроцлаві у торговому центрі, де знаходиться представництво ДП „Документ” почали з’являтися українці, переважно чоловіки. Більшість з них прийшли отримати новий закордонний паспорт, побоюючись, що після запровадження змін до закону про порядок мобілізації матимуть проблеми. Вже в обід жива черга у Вроцлаві налічувала близько 900 осіб.

Законопроєкт створений для збору повної військової облікової інформації та зміцнення контролю над громадянами, які проживають за кордоном.

Зараз українці активно обговорюють цю ініціативу. Багато з них виражають занепокоєння та невизначеність щодо того, які саме зміни можуть очікувати громадян після впровадження нових правил.

Фото: Богдан Кравчук
Фото: Богдан Кравчук
Фото: Богдан Кравчук
Фото: Богдан Кравчук

Нагадаємо, 10 січня заплановано обговорення нового законопроєкту про мобілізацію у Верховній Раді України. Очікується, що під час цього обговорення буде надано більше деталей щодо механізмів мобілізації та військової служби в контексті цього законопроекту.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації