Рада прийняла в першому читанні законопроект про мобілізацію ув'язнених: хто служитиме?

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про мобілізацію засуджених. Про це Певним категоріям увʼязнених буде дозволено служити в ЗСУ народний депутат Олексій Гончаренко в Telegram.

«Певним категоріям увʼязнених дозволять служити в ЗСУ. Прийнято за основу з доопрацюванням. Тобто буде ще друге читання. Буде надаватись можливість служити увʼязненим за нетяжкими статтями. Моя пропозиція почала рухатись! Нарешті! Треба дати можливість засудженими воювати, якщо вони хочуть», – написав Гончаренко, якого цитує Главком.

Парламентар також додав, що відповідне рішення підтримав 281 народний обранець.

Гончаренко наголосив, що засуджені за тяжкі злочини призиватися не будуть. «Важливо!!! Засуджені за тяжкі умисне вбивство, зґвалтування, сексуальне насильство, за злочини проти основ національної безпеки – не будуть мобілізовані!», – додав нардеп.

Раніше міністрство оборони повідомляло, що після того, як засуджений захотів підписати контракт, суд ухвалює рішення про умовно-дострокове звільнення, яке надходить до відповідного ТЦК. Далі Національна гвардія має доставити особу до військкомату укласти контракт і відправити у військову частину


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації