Петиція про публічні декларації посадовців зібрала необхідні 25 тисяч підписів за рекордні три години. Люди чекають на реакцію Президента

  • Право
  • 1028
  • 1

Петиція про відновлення публічного декларування для посадовців лише за три години набрала необхідні 25 тисяч голосів. Громадська позиція була миттєвою, тож Центр протидії (ЦПК) корупції ми очікує від президента такої ж швидкої відповіді.

Це рекордні терміни за весь час існування цього інструменту. Рекорд за швидкістю накладення президентського вето — менше доби.

Тоді законопроєкт стосувався правила звільнень державних службовців категорії «А», тобто високопосадовців. Цього разу закон стосується всіх українців, пише ЦПК.

«Історія з відкриттям декларацій через рік — обман. Верховна Рада вже так продовжувала мораторій на продаж землі СІМ разів загалом за 15 років. З відкриттям декларацій буде так само. Зараз рішення за президентом. І воно не про те, чи відкриють декларації зараз, чи через рік», — прокоментував голова правління ЦПК Віталій Шабунін.

Автор петиції Олександр Ябчанка, який служить у групі «Гонор» батальйону ЗСУ «Вовки Да Вінчі» й нещодавно дістав третє поранення.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації