Чернівецьку окружну прокуратуру очолив Павло Шевчук. Його також вітав голова Чернівецької РДА Козарійчук, якого підозрюють у хабарі

У четвер, 27 травня, виконувач обов’язків керівника Чернівецької обласної прокуратури Вячеслав Чорней представив керівника Чернівецької окружної прокуратури.

Комісією з добору керівного складу органів прокуратури схвалено призначення на цю посаду Павла Шевчука.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної прокуратури.

Представляючи очільника окружної прокуратури Вячеслав Чорней відзначив, що увесь трудовий шлях Павла Васильовича пов’язаний з органами Чернівецької обласної прокуратури, він досвідчений та професійний керівник.

Фото пресслужби Чернівецької обласної прокуратури

«Ключове завдання для нового керівника – забезпечити злагоджену роботу колективу та координацію правоохоронних органів, задля забезпечення законності та правопорядку на території Чернівецького району» - наголосив Вячеслав Чорней.

У свою чергу, Павло Шевчук запевнив, що розуміє свою відповідальність, тому докладе усіх зусиль для виконання поставлених перед ним завдань.

Від редакції: новопризначеного прокурора Чернівецької окружної прокуратури також урочисто вітав голова Чернівецької РДА Дмитро Козарійчук, якого підозрюють у хабарі.

Цікаво, про що думав під час представлення Чернівецького окружного прокурора голова Чернівецької РДА Дмитро Козарійчук, якого підозрюють в отриманні хабара в особливо великих розмірах? / Фото пресслужби Чернівецької обласної прокуратури.
“Невловимий Джо” - голова Чернівецької РДА Дмитро Козарійчук, якого підозрюють в отриманні хабара в особливо великих розмірах, також прийшов привітати новопризначеного прокурора окружної прокуратури Павла Шевчука. / Фото пресслужби обласної прокуратури


Довідково: Павло Шевчук розпочав роботу в органах прокуратури у 2006 році на посаді старшого помічника прокурора Шевченківського району м. Чернівці. Працював прокурором та начальником у відділах апарату прокуратури Чернівецької області, заступником прокурора м. Чернівці, першим заступником керівника Кіцманської місцевої прокуратури; керівником Кіцманської місцевої прокуратури.


Коментарі:
Більше новин по темі: