Зеленський розповів, скільки разів путін намагався його вбити

Президент України Володимир Зеленський заявив, що президент рф володимир путін намагався його вбити понад 10 разів. Такі дані він отримав від спецслужб.

Як пише Мета з посиланням на Офіс президента, в ефірі італійського телеканалу Rai 1, відповідаючи на запитання телеведучого про те, скільки разів путін намагався його вбити Зеленський сказав: Кажуть, більше десяти. Але кажуть службовці, спецслужбовці, розвідка, тому я, чесно кажучи, не рахую цю кількість.

Водночас глава країни наголосив, що він перебуває у таких же обставинах як і всі українці, котрі потерпають від щоденних обстрілів та агресії російських окупантів.

“Мені здається, що в Україні всі наші люди, військові на фронті щодня ризикують своїм життям, цивільні, на яких удари, як в Одесі, ризикують також своїм життям. І я, президент своєї країни, тому я також ризикую. Я повинен бути в таких самих умовах, як і кожен українець”, - сказав Зеленський.

Нагадаємо, водночас з цим глава молдовської розвідки заявив, що росія планує нові спроби втрутитися у внутрішні справи країни, провокуючи протести, втручаючись у майбутні президентські вибори та зриваючи плани щодо вступу до Європейського Союзу.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації