Разумков починає свою власну велику гру: він виступив проти впровадження санкцій РНБО щодо громадян України: "Визнати винним може лише суд"

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков розкритикував практику накладення санкцій РНБО на громадян України, запропонувавши замість цього використовувати судові механізми.

На думку спікера парламенту, санкції Ради нацбезпеки і оборони мають застосовуватися до іноземних громадян.

«Санкційну політику треба розводити. Якщо ми говоримо про санкції стосовно іноземних громадян, суб'єктів господарювання з іноземною реєстрацію, я до цього ставлюся нормально, якщо є відповідна інформація і докази від Служби безпеки України. Це ефективний механізм, оскільки таким чином ти протидієш тому, кого не можеш, вибачте за сленг, наздогнати за українським законодавством. Щодо санкцій стосовно громадян України: я вважаю, що ми ж правова держава, європейська, демократична, у нас є і поліція, і інші правоохоронні, спеціальні органи. І визнати людину винною або невинною може лише суд», — сказав Разумков в інтерв'ю Радіо НВ.

Водночас він зазначив, що завжди голосує на засіданнях РНБО.

«Я голосую. Не може людина, перебуваючи на засіданні Ради національної безпеки і оборони не голосувати. Це, по-перше, неправильно. Є чотири віконечка, скажімо так: „підтримую“, „підтримую з зауваженнями“, „утримуюсь“ або „проти“. Якщо йдеться про громадян України, я утримуюсь», — пояснив співрозмовник НВ.


Коментарі:
Більше новин по темі: