До Ради могли б пройти лише 4 партії: «Слуги»,«ЄС», ОПЗЖ та "Батьківщина" – опитування
Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися найближчим часом, прохідний бар’єр могли б подолати чотири політичні сили. При цьому лідирують партії "Слуга народу" та "Європейська Солідарність".
Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” 23-27 квітня 2021 року.
Так, пропрезидентську політсилу “Слуга народу” готові підтримати 22,8% респондентів (серед тих, хто визначився і має намір проголосувати).
За партію “Європейська солідарність” могли б проголосувати 14,4% опитаних.
Варто зазначити, що порівняно з даними на початок квітня цього року рівень підтримки цих двох політсил практично не змінився.
На третій позиції знаходиться партія “Опозиційна платформа – За життя”, за яку могли б віддати голоси 13,7% респондентів (на початок квітня таких було 14,2%).
За партію “Батьківщина” зараз проголосували б 12,2% опитаних (на початок квітня було 12,9%).
Рейтинг інших партій значно нижчий. Так, Радикальну партію підтримують 3,7% опитаних, партію “Українська стратегія Гройсмана” – 3,5%, ВО “Свобода” – 3,4%, партію “Сила і честь” – 3,2%, партію “За майбутнє” – 3,0%, “Голос” – 2,8%.

Як відомо, на парламентських виборах у 2019 році “Слуга народу” набрала 43,16% голосів у багатомандатному окрузі, ОПЗЖ – 13,05%, “Батьківщина” – 8,18%, “Європейська Солідарність” – 8,1%, “Голос” – 5,82%.

Опитування проводилося серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2% .
- За даними Комітету виборців України, майже 100 народних депутатів від пропрезидентської партії “Слуга народу” протягом минулого 2020 року придбали автомобіль, квартиру або землю.
- Протягом 2020 року 100 народних депутатів жодного разу не виступили у Верховній Раді України. При цьому найбільше таких нардепів – серед членів фракції “Слуги народу”.
- Комітет виборців України проаналізував виконання обіцянок із передвиборчої програми партії “Слуга народу”: більшість з них є невиконаними.
- Раніше голова партії “Слуга народу”, нардеп Олександр Корнієнко пояснив, чому у політсили падає рейтинг. За словами нардепа, “відвалилися” ті українці, які “чекали швидких результатів”.
-
Порошенко прокоментував конфлікт між Чернівецькою ОВА та обласною радою: "Це спроба узурпувати владу"
-
Закриття корупційних справ та штрафи за образу правоохоронців: чим займався "любитель лотерей" нардеп Павлюк у Верховній Раді — Суспільне
-
Як держава повернула 100 тисячам українців їхнє житло
-
Порошенко назвав дату, коли відбудуться вибори в Україні. Каже, що це йому сказали правоохоронці. Арахамія швидко все спростував…
-
"Слуга народу" планує ребрендинг – ЗМІ
-
Дьордій "включив" Дьордія: Як нардеп з Буковини Мазурашу прокоментував свій "захист" екс-регіонала Бойка