Запаранюк розповів про аудит в ОВА та нові кадрові призначення. Козарійчук, який під слідством, доводить свою профпридатність?

Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк в інтерв’ю Суспільному повідомив про перевірки та аудит, які тривають в апараті обласної державної адміністрації та двох департаментах - АПК та капітального будівництва. Він також повідомив, що очікує найближчим часом на затвердження нових голів Дністровської і Вижницької РДА, однак щодо голови Чернівецької РДА Дмитра Козарійчука ухилився від прямої відповіді, чи залишиться він у новій команді.

Пропонуємо вашій увазі фрагмент цього інтерв’ю:

— Якщо повертатися до роботи обласної військової адміністрації — чи були перевірки департаментів та які результати?

— У нас є перевірки аудиторів. Це наші внутрішні перевірки щодо поточної діяльності двох департаментів, двох напрямків. У нас є перші результати. Згідно з ними, мають відбутися заходи щодо усунення виявлених недоліків та порушень.

— Які це департаменти?

— Це апарат обласної адміністрації. Також завершується аудит управління агропромислового комплексу. Наприкінці жовтня очікуємо аудиторської перевірки щодо департаменту капітального будівництва.

— Які порушення виявили?

— Є там ряд порушень і недоліків. Після завершення та узагальнення, я думаю, будемо робити певні висновки.

— Чи є наразі кандидатури на посаду директора департаменту охорони здоров’я?

— Так, є приблизно троє кандидатів, яких ми зараз розглядаємо.

— Хто ці люди?

— Лікарі.

— З області?

— Так.

— Ви вже проводили з ними співбесіди?

— Так, попередньо провели з ними співбесіди. Називати прізвища зараз недоречно. Можливо, людина змінить свою думку або змінимо думку ми.

— Чи є наразі кандидатури на голову Дністровської та Вижницької районних адміністрацій?

— Так, є. Теж в стадії узгодження. Я думаю, що невдовзі вже будемо бачити кандидата, якого погодять.

— Наразі на посаді ще залишається голова Чернівецької РДА Дмитро Козарійчук, чи влаштовує вас його робота, чи залишеться він на посаді?

— Ми приглядаємося до якості робіт кожного з працівників. Кожного, хто займає керівну ланку. Включно з очільником Чернівецької РДА. Якщо будемо вважати, що керівники не готові працювати з нами в одному темпі, то ми змінимо таких людей на тих, хто буде працювати ефективно.

- Тобто Дмитро Козарійчук залишається на своїй посаді?

- Так, поки залишається. А там подивимося…

Нагадаємо:

Дмитро Козарійчук хоче вийти "сухим з води"

Голову Чернівецької РДА Дмитра Козарійчука підозрюють у вимаганні хабара в особливо великих розмірах.

На початку квітня 2021 року співробітники спецпідрозділу Національної поліції України знайшли у нього вдома мічені купюри.

У робочому кабінеті в Заставні було вилучено документи та матеріали, які, за попередніми даними, доводять причетність посадовця до махінацій, пов’язаних із державними та комунальними підприємствами на території Чернівецького району Буковини. Львівською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України). 8 квітня 2021 слідчі СУ ГУ НП у Львівській області та оперативники УСР у Чернівецькій області ДСР НП України на підставі ухвали слідчого судді провели обшук у адміністративній будівлі Чернівецької районної державної адміністрації у Заставні. Там зазначили, що на даний час досудове розслідування у цій справі триває. Після аналізу отриманих доказів та проведення відповідних експертиз, вирішуватиметься питання про притягнення до відповідальності причетних осіб.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації