Захисник України із Сокирянщини Віталій Костишин нагроджений нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Срібний хрест»

За рішучість, героїзм та відвагу почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Срібний хрест» нагороджено захисника з Буковини, військовослужбовця 97 окремого батальйону ТрО ЗСУ Віталія Костишина. Якраз сьогодні воїнові на псевдо «Лісник» виповнюється 47 років.

Позивний він обрав собі сам, адже до повномасштабного вторгнення рф працював на ДП «Сокирянське лісове господарство». Історію захисника розповіли у 107 окремій бригаді Сил територіальної оборони ЗСУ, пише Чернівецька обласна рада.

Віталій Васильович пішов захищати країну разом із рідним братом та колегами. «Коли почалося повномасштабне вторгнення, я вдома сказав, що іду зупиняти ворога, щоб він не дійшов до нас. Та уже ввечері 24 лютого 2022 року штурмував військову частину, щоб мене взяли на службу», – пригадує чоловік.

Віталій обіймає посаду командира інженерно-саперного взводу. За час війни побував на Харківському та Донецькому напрямках. Як командир, ніколи не залишає довірений йому особовий склад, завжди разом з ними виходить на виконання бойових завдань щодо проведення інженерної розвідки, фортифікаційного облаштування, забезпечення інженерно-саперних робіт, розмінування, замінування об’єктів...

Лісник каже: «Добре, що перш ніж висуватися в район бойових дій, навичок нас навчили офіцери 107 обр ТрО ЗСУ, а далі і 1 обр спеціального призначення ім. Івана Богуна. Бо ж добра обізнаність, обережність, уважність допомагає нам на даний час залишатися живими та неушкодженими. Коли ми виїхали вперше в район виконання бойових завдань, спочатку було все якось незрозуміло, тривожно, лячно. Ти хоч здається, що і підготовлений, і роботу знаєш, але все одно переживаєш. Та на війні все ж таки швидко вчишся пристосовуватися до умов».

Додає, що виконувати бойові завдання доводиться в різних умовах. Бувало, що противник намагався обстрілювати усім, що є: артилерією, літаками... «Та ми все ж таки першими йдемо і дивимося, щоб не було розтяжок, пасток, різноманітних сюрпризів та заводимо хлопців», – розповідає Лісник.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації