Захищаючи Батьківщину, загинув молодий воїн із Заставни, снайпер на псевдо «Зевс» Владислав Колодрівський

Під час виконання бойового завдання загинув випускник Заставнівської гімназії Владислав Колодрівський, який служив у 25 окремій повітрянодесантній Січеславській бригаді. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Заставнівського опорного закладу.

Владислав народився 14 липня 1995р. у м.Заставна Чернівецької області, тут виростав, навчався у Заставнівській гімназії, закінчив її, а потім став студентом Західноукраїнського національного університету.

Снайпер на псевдо «Зевс» до повномаштабного вторгнення працював на АЗС і навіть не уявляв себе у військовій формі. Після повномасштабного вторгнення росії на територію України він разом з іншими став на захист рідної країни.

Владислав пішов до центру комплектування вже визначившись із військовою спеціалізацію та родом військ: тільки снайпер і обов‘язково десантно-штурмові війська. Завершивши спеціальну підготовку, «Зевс» потрапив до одного з найкращих підрозділів легендарної повітрянодесантної бригади.

Педагогічний колектив у такий гіркий час висловлюють щирі співчуття усім родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя – Владислава Колодрівського – та розділяють їх горе, - йдеться у повідомленні.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації