Як тренер і соціальний працівник з Кельменеччини став водієм-захисником "Бородою"

35-річний солдат Євген на псевдо «Борода» військовослужбовець 97 об 107 обр ТрО ЗСУ, родом з Кельменеччини.

До війни був тренером всеукраїнської програми «Молодіжний працівник» та членом «Асоціації молодіжних працівників України», працював у відділі освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради.

Про це пише 107-ма окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ на своїй сторінці у Фейсбук.

«Саме із чатів молодіжних організацій дізнався про вторгнення росіян на суверенні кордони нашої Батьківщини, а на роботі почувши про те що у м. Новодністровськ формується батальйон ТрО, отримавши батьківське благословіння, які з розумінням поставились до мого рішення, вже 27 лютого стояв у наряді біля штабу» - згадує військовослужбовець.

Перший раз підрозділ де служить Борода відчув, що таке ворожий обстріл буквально через декілька днів, як вони заїхали на Харківщину.

«Після першого приходу подумав почалося, і ввесь період обстрілу лежачи з побратимами на підлозі згадували всі молитви, які знали та не знали, було дуже лячно, та з часом ми звикли, адаптувалися», - пригадує Борода.

Будучи на посаді водія, часто здійснює виїзди на позиції, КСП роти, адже потрібно забезпечувати підрозділ як боєприпасами так і продуктами.

Як тренер і соціальний працівник з Новодністровська став водієм - захисником "Бородою"

«Важкувато було звикнути до їзди в нічну пору без увімкнених фар, адже до того такого досвіду не було і прийшлося вчитися у дорозі, дякуючи друзям які передали мені камеру нічного бачення я зміг хоч трохи орієнтуватись у темноті», - каже Євген.

Не забувають та цінують авторитетну думку Євгенія і увесь молодіжний соціум області, запрошують до участі, хоч і онлайн, різного роду форумів, от як «Форум молодих волонтерів Чернівецької області».

«Нині, я відчуваю підтримку молоді і це мене мотивує до більш відповідального несення служби та захисту суверенітету України, це мені дає усвідомлення навіщо я тут», - зауважує військовослужбовець.

«Свою активну життєву позицію Борода демонструє і у військовій службі, завжди намагається бути безпосереднім учасником життя не тільки свого взводу, а й усієї роти в цілому. Він людина, яка постійно самовдосконалюється. Завжди готовий прийти на допомогу кожному військовослужбовцю не тільки у повсякденному житті, але і якщо цього потребує обстановка».- розповідає Владислав на псевдо «Дощовий».

Завдяки таким хлопцям як Борода, ніколи не згасне впевненість у тому, що Україна переможе, а нові покоління розбудують нашу державу до повноправного члена Європейської сім’ї.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації