Втратили Героїв: у боях за Україну загинули двоє військових із Буковини

На війні загинули двоє військових із Буковини. Зокрема, в боях на Харківщині загинув Олександр Петрович, родом із села Кут Чагорської громади. На Запорізькому напрямку боровся до останнього подиху Анатолій Вайпан, родом із села Мигове, що на Вижничині.

Як повідомили на Facebook-сторінці Чагорської громади, Олександр Петрович загинув 19 серпня під час виконання бойового завдання неподалік населеного пункту Петропавлівка Куп’янського району Харківської області. Чоловік був водієм кулеметного взводу механізованого батальйону в/ч А 4053.
Про дату і час зустрічі та поховання захисника буде повідомлено додатково.

Олександр Петрович загинув у бою на Харківщині.

"Доземний уклін Воїну-Захиснику!", - пишуть земляки Олександра Петровича.
Разом з тим, в Берегометській селищній раді оголосили три дні жалоби (з 31 серпня по 2 вересня) за полеглим бійцем Анатолієм Вайпаном.
Анатолій Вайпан загинув 14 серпня в районі населеного пункту Вербове, Пологівського району, Запорізької області, мужньо виконавши військовий обовʼязок, в бою за Україну, її свободу і незлежність.

У громаді, де народився Анатолій Вайпан, оголосили три дні жалоби.

"Нехай душа загиблого захисника знайде вічний спокій, - висловлюють співчуття земляки Героя. - Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!".
Про час та дату зустрічі Героя повідомлять додатково.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації