Внаслідок страшної хвороби пішла з життя заступниця директора з науково-навчальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Галина Руда

Колектив Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області глибоко сумує з приводу втрати колеги Галини Василівни Рудої, яка померла на 54-році життя внаслідок страшної хвороби.

"Пішла з життя дбайлива мати, кохана дружина, шановна колега… Ми пам’ятаємо Галину Василівну, як заступницю директора з науково-навчальної роботи та міжнародних відносин, кандидатку психологічних наук, сумлінну й справедливу працівницю, новаторку освітнього процесу і педагогиню", - йдеться у співчутті колективу Інституту післядипломної педагогічної освіти області, опублікованому у Фейсбук.

Професійний шлях в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Галина Руда розпочала на кафедрі педагогіки, психології та методики навчання в 1997 році на посаді соціолога, пізніше – викладача-психолога. У 1998 році як головний психолог області створила обласну психологічну службу, а через рік – науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи. До 2001 року працювала на посаді завідувача центру.

З 2015 року керувала науковою роботою в інституті, відповідала за проведення науково-дослідної та науково-експериментальної діяльності, спрямованої на удосконалення організації освітнього процесу педагогічних працівників в закладах освіти області та була на посаді заступника директора.

Галина Руда – відмінник освіти України (2000), сертифікований коуч, консультант; нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України й грамотами Чернівецької обласної ради, управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

Колектив ІППОЧО з приводу важкої втрати висловлює щирі співчуття родині, близьким, друзям і усім тим, хто мав змогу працювати з висококваліфікованою, глибоко освіченою і мудрою жінкою.


Коментарі:
Більше новин по темі: