Відважного воїна з Буковини Миколу Кучера, який після важкого поранення повернувся в гірсько-штурмову бригаду "Едельвейс", нагородили орденом «За мужність» III ступеня

Відновився після важкого поранення та повернувся на фронт, щоб нищити ворога. Відважного захисника Миколу Кучера нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.

Як повідомляє Чернівецька обласна рада, старший сержант родом із Рукшинської громади боронить Батьківщину з весни 2019 року. У складі 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» ще під час АТО/ООС захищав Маріуполь, Широкіне, Горлівку, Торецьк. А з початку повномасштабного вторгнення разом із побратимами обороняв Житомирщину, Київщину.

Коли вигнали ворога з-під столиці України, продовжили долати його на Бахмутському напрямку.

Микола Кучер

У червні 2022 року, під час запеклих боїв біля Сєвєродонецька та Лисичанська, в результаті обстрілу і розриву танкового снаряда, буковинець отримав важке поранення та контузію.

Миколі Кучеру зробили термінову операцію в польовому, а потім у військовому шпиталі, реанімобілем доправили в Дніпро. І хоча після пережитого мав бути визнаним непридатним до військової служби, захисник із таким висновком медиків категорично не погодився.

Після реабілітації у лікарні імені Мечникова Микола Кучер знову повернувся на передову.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації