Відомому чернівецькому тележурналістові В’ячеславу Хабайлу урвався терпець. Він сказав все, що думає про "клан Мунтянів"

Відомому чернівецькому тележурналістові, авторові кількох популярних документальних стрічок В’ячеславу Хабайлу урвався терпець. На своїй сторінці у Фейсбук він оприлюднив пост, де відверто висловився, що думає про “клан Мунтянів” на Буковині, які при різних обставинах примудряються залишатися "на плаву" на найвищих посадах у Чернівецькій області. Зокрема, мова про Артура Мунтяна, сина екс-голови обласної ради Івана Мунтяна, якого нещодавно голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук призначив своїм заступником. Про моральну сторону таких призначень і написав В’ячеслав Хабайло. До вашої уваги - пост журналіста без жодних скорочень.

Дістало.

Артур Мунтян, не шанований для багатьох буковинців молодий чоловік, який наважився всупереч усіх “за” і “проти" стати не без допомоги свого татуся, на місце там, де йому не місце, шокував своїм призначенням багатьох людей , які бачили за своє життя різні дива.

Вам, Артуре, не соромно обіймати посаду заступника ОДА? Відповідь проста: не соромно.

І це призначення відбувається в той час коли екс-голова облради перебуває під слідством. Батько Ваш не сумнівається, що те місце Ваше, і “забив” він на всіх, хто мислить по-іншому. Невже Ваш батько, який так і не став за часи свого правління порядним чиновником, і не засвоїв правило передавати тільки порядні речі для спадкоємців, дає Вам шанс і право продовжувати займатися решаловом на Буковині? Це плювок в обличчя якщо не всім, то багатьом буковинцям які, ще хоч в щось вірили (колись).

Повірте Ви там не надовго, а саме тільки на той період часу на який Ви будете "потрібні". Нічого особистого тільки те, що стосується Вас в професійному ключі.

Для розвитку Буковини маючи усі сили і повноваження Ваш батько не зробив нічого. Все пішло на розвиток Вашої родини і Вам подібних.

Ви настільки вже набридли своїми корупційними скандалами і дерибанами землі буковинської, що вже край.

Ваша зневага нищить простих людей, принижує їх. Ви безсоромні, напаковані персони, дивуюся Вашій пихатості і цинізму. І головне, що Ви нічого не збираєтеся змінювати. Ваше кулуарне "з інших світів життя" брутальне і фальшиве по відношенню до простих українців.

Ви, Артур ,чого і чому хочете навчити буковинців? Величезний відсоток буковинців живе в злиднях, вони ледве зводять кінці з кінцями. Ви прийшли вирішити свої питання і помститися за батька? і усім тим, хто став поперек Вам і Вашому оточенню? І повірте, що жодна свідома людина, яка розуміє певні речі ніколи не повірить, що Ви прийшли покращити їх добробут.

Артур, Ви би відірвалися від крісла своєї іномарки і пройшлись б містом своїми ноженьками, а краще з рюкзачком за плечиками по області, щоб побачтити, як живуть Буковинці. Особливо в селах ,як їм там гірко, і як вони плачуть та сумують за нормальним життям. Бо так само, як і Ви, хочуть жити, але жити в нас повинен тільки Ваш "клан" сімейний і Вам подібні, а Вас так багато, що Ви навіть самі не уявляєте наскільки багато.

Стільки страждань від Ваших ганебних вчинків - це просто жах!

Якби знали наскільки Ви набридли буковинцям, особливо тим, які не можуть звести кінці з кінцями.

Ви настільки пірнули в світ грошей, що все решта для Вас не має значення.

Ви настільки вміло розставляєте своїх людей навколо себе, що багатьом треба брати у Вас лекції на предмет цієї майстерності.

Вам байдуже, Вам плювати на всіх.

Щаслива родина, яка розвивається виключно в своєму визначеному для себе світі.


Коментарі:
Більше новин по темі: