У селищі Глибока на честь полеглих Героїв Василя Найди та Іллі Крилюка відкрили меморіальні дошки

У селищі Глибока на честь Героїв, що загинули боронячи територіальну цілісність та незалежність нашої держави, відкрили меморіальні дошки.

Як повідомляє Чернівецька обласна рада, їх встановили на фасаді місцевої гімназії, у якій навчалися Василь Найда та Ілля Крилюк.

Василь Дмитрович Найда у перші ж дні повномасштабної війни подолав тисячі кілометрів з Італії, де вже проживав з сім`єю понад десять років, аби захищати рідну Батьківщину.

Командир мінометного розрахунку 116 механізованої бригади Василь Найда з позивним «Бумер» після чергового важкого поранення понад 5 місяців боровся за своє життя. Увесь цей час його опорою і підтримкою була дружина Оксана, рідні, друзі, побратими, однокласники. Та, на жаль, його життєва свічка погасла 28 листопада 2023 року і хоробрий воїн Василь вже назавжди покинув військовий стрій, своїх рідних і близьких.

Головний сержант взводу Ілля Крилюк (позивний «Матрос»), мешканець села Просикуряни, випускник Глибоцької гімназії після строкової служби став учасником АТО і ООС, воював на Луганщині, отримав державні нагороди. Після важкого поранення та тривалого лікування повернувся на Буковину. Одружився та став батьком. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну доєднався до ЗСУ. Загинув воїн 15 листопада 2023 року в населеному пункті Вербове, Запорізької області в результаті мінометного обстрілу противником.

Під час відкриття пам`ятного знаку рідні й близькі полеглих воїнів, побратими, духовенство, представники влади, педагогічний колектив, школярі здійснили спільну молитву за загиблими.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації