У Чернівцях волонтерка виробляє окопні свічки для ЗСУ. Приблизно 700 штук вона вже передала нашим солдатам

У Чернівцях волонтерка робить окопні свічки для солдатів ЗСУ. Свічками можна зігрітися, підсушити одяг, приготувати їжу та освітити приміщення. Жінка передала приблизно 700 штук.

Волонтерка Ольга Топиркіна почала робити окопні свічки за прикладом своєї подруги. Щоб виготовляти їх, потрібні картон, бляшанки та топлений віск. Волонтерка просить приносити людей непотрібні свічки, щоб перетоплювати. Окопну свічку заливає тричі, щоб вона довше горіла. На 100 штук потрібно 30 кілограмів воску, пише Суспільне Чернівці.

Спершу Ольга облаштувала виробництво вдома, згодом написала допис у Facebook з проханням допомогти з приміщенням. Тепер працює на території міського палацу дітей та юнацтва. Тут зручніше й більше місця.

"Я сиджу у дворі та працюю. Бабусі й дідусі приходять з онуками на заняття. Тепер вони долучаються до виробництва заготовок. Я нарізаю картон, а вони його скручують", — розповідає волонтерка.

У Чернівцях волонтерка виготовляє окопні свічки для ЗСУ. Вона передала для української армії приблизно 700 свічок
Процес створення окопних свічок. Фото: Суспільне Чернівці

Перша передача окопних свічок була евакуаційним автобусом волонтера Ігоря Логвінова, який займається евакуацією маломобільних людей.

"Я передаю ці свічки тим, хто просить, немає обмежень. У моєї сусідки син служить, передала йому приблизно 40 свічок. У подруги батько пішов служити, віддала 15 свічок",— розповідає Ольга.

"Я працюю по 8 годин, буває по 10-12. Втім згортатись не планую. Попереду зима, чим більше зробимо свічок, тим більше воїнів не замерзнуть та зігріють чашку чаю. У мене брати воюють й мені соромно сказати, що я втомилась", — розповідає Топиркіна.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації