У боях за незалежність України загинув військовий із села Шипинці Чернівецької області Ігор Бурденюк
У боях за незалежність України загинув молодий військовий із села Шипинці Чернівецької області - Ігор Бурденюк.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Кіцманська територіальна громада
Пряма мова:
Знову страшна звістка з фронту про невідворотну втрату.
У боях за Україну героїчно загинув БУРДЕНЮК Ігор Анатолійович з Шипинець (23.07.1992 р.н.)
Невимовний біль огортає нашу громаду, усіх, хто знав і не був знайомий із Героєм, який віддав життя за свободу і незалежність нашої держави.
25 травня, завтра, о 12:00 (попередньо) в Шипинцях відбудеться прощання і церемонія поховання нашого земляка.
Уся Кіцманська громада, Шипинецький старостинський округ висловлюють щирі співчуття рідним і близьким, розділяючи біль такої непоправної втрати. Разом із вами тужимо в глибокій скорботі.
Вічна шана і світла пам'ять Героєві! Ми в неоплатному боргу перед нашим захисником!
Спочивай з миром, відважний воїне! Хай світло у Царстві Небесному прихистить Твою щиру душу!
-
Штурмовики Яроша. Розповідь кіборга "Барса" з Буковини про ситуацію на фронті та добровольців УДА
-
На Луганщині загинув наш захисник військовий з Буковини Андрій Стьопенко
-
Голова облради Бойко призначив керівників комунальних підприємств, установ та організацій
-
Чернівчанка продає торти, щоб зібрати гроші на дрон для брата-військового
-
Путін упаде в обійми Сі. Московський диктатор сам себе загнав в «українську» та «китайську» пастки — інтерв'ю з Альфредом Кохом
-
Кіцманський міський голова Сергій Булега йде на службу в ЗСУ - мер повідомив про рішення на сесії