У боях за незалежність України загинув молодий військовий з Чернівців Олег Ленюк

У важких боях з рашистами під Харковом загинув 23-річний військовий із Буковини Олег Ленюк.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала декан факультету математики та інформатики ЧНУ ім.Юрія Федьковича Ольга Мартинюк.

За словами Ольги Мартинюк, хлопець загинув 15 травня в запеклих боях під Харковом. 6 квітня йому виповнилося лише 23 роки.

Мені дуже важко про це писати… 15 травня в запеклих боях під Харковом загинув дуже світлий та життєрадісний хлопчина, так саме хлопчина, бо йому 6 квітня виповнилося лише 23 роки. Це непоправна втрата для рідних, для друзів і для всієї матфаківської родини. Загинув молодий хоробрий юнак - Олег Олегович Ленюк.

Олег закінчив факультет математики та інформатики у 2020 році, я вручала йому диплом бакалавра прикладної математики. Мені було надзвичайно приємно це робити, адже Олег - син мого друга, якого я знаю з дитинства і з яким працюю разом на факультеті чверть століття – Олега Ленюка, а ще він внук професора Михайла Ленюка, який мене вчив на матфаці. Справжня династія, яку можна було б продовжувати, якби не війна, яка обірвала життя дуже хорошої Людини, справжнього патріота, який ніколи не ховався, а навпаки рвався завжди вперед, прагнув перемагати і щиро вірив, що і в цьому бою здобуде перемогу…

Олег був дуже добрий, завжди усміхнений. В ньому гармонійно поєднувалися чуйність і сила, а ще любов до України. Він дуже любив спорт, дошка оголошень на факультеті завжди була заповнена його дипломами та дипломами його батька, я ще часто жартувала – тепер головне вас не переплутати. Він часто приходив у корпус на навчання у військовій формі, йому вона дуже пасувала, він свідомо обрав свій шлях - готовність професійно відстоювати незалежність України!

Олег виховав чудового сина Олега, який, беручи приклад з батька, пішов в перших рядах захищати рідну землю і кожного з нас", - написала Ольга Мартинюк.

Вічна слава і вічна пам"ять Герою! Смерть ворогам!


Коментарі:
Більше новин по темі: