"Ти не можеш бути готовим до війни, поки на неї не попадеш": військовий і музикант із Чернівців Саша Буль - про службу в ЗСУ

Військовий і музикант із Чернівців Саша Буль (Олександр Буліч) - музикант, письменник та ведучий подкастів, який служить у піхоті. Він - автор хіта "Тримаєм посадку". Вже написав кілька пісень за своїми "воєнними нотатками". А після перемоги планує видати альбом "Дємбєльський".

Про службу в ЗСУ, особливість "вуйків" на війні, українців за кордоном та творчі плани Саша Буль розповідає проєкту "Ukrainian Witness".

"Ти не можеш бути готовим до війни, поки ти на неї не попадеш", - каже Саша Буль.

Вже 26 квітня 2022 року Саша Буль вибув у зону бойових дій.

Скріншот із відео

"Спочатку я був у шоці з того, куди я втрапив, - розповідає Саша Буль. - Ти бачив війну в фільмах, війну періоду АТО. Ти розумів, приблизно, що це. І тут ти стаєш складовою нового для тебе світу, організму, збройних сил у статусі офіцера".

- На війні є певний типаж військових, таких собі вуйків чи дідів. Їх по-різному називають. Це такі чуваки, в яких на трьох золотих зубів набереться, як їх є у мене одного, - каже військовий - Але коли якась заруба, ці чуваки беруть РПГ, автомат і кажуть: "Хлопці, я пішов". І ти знаєш, що він піде і до останнього триматиме цей сектор окопа. Ця категорія людей для мене була найбільшим відкриттям. Кістяком на війні є саме такі "діди".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації