Тримає ніс за вітром: Нардеп із Буковини Мазурашу вийшов з партії «Слуга народу», назвавши дивну причину
Народний депутат-мажоритарник від Чернівецької області Георгій Мазурашу вийшов із партії "Слуга народу", але залишився членом парламентської фракції "Слуга народу".
Про це Мазурашу повідомив на своїй сторінці у фейсбук, пише molbuk.ua
Георгій Мазурашу, за його словами, вступив до партії "Слуга народу" навесні 2021 року.
"З 24.01.2024 повернувся в статус безпартійного, яким був висунутий і обраний народним депутатом України на виборах 2019, як представник команди Володимира Зеленського "Слуга народу", - написав Г. Мазурашу. Свої дії він пояснив тим, що партія так і не очистилися від тих, хто її "злив" на місцевих виборах 2020 року, не вказавши, про кого йдеться.
Також, за інформацією Мазурашу, за чотири роки роботи у парламенті фракція "Слуга народу" не підтримала жодного з 70 поданих ним законопроєктів.
"Головне - за 4 роки 5 місяців і 12 днів роботи в парламенті рідна фракція жодного разу не підтримала жодну мою законодавчу ініціативу.
"Ну, не може ж бути так, що з понад 70 законопроектів, які подані з ініціативи наших з Володимиром Олександровичем (Зеленським) виборців або просто однозначно підтримані ними, жодна, прям жодна-жодна не заслуговує на підтримку рідною фракцією", - написав Г. Мазурашу.
Георгій Мазурашу був обраний народним депутатом України на виборах 2019 року від партії "Слуга народу" на виборчому окрузі №203 (колишні Глибоцький, Новоселицький, Герцаївський райони).
-
Новий прокурор Кравченко таки посадить Лієва?
-
На Буковині прощаються з двома Героями захисниками: солдатом Андрієм Кирстюком та Іллею Фурдуком
-
Чернівчани прощаються з полеглим Героєм - солдатом Анатолієм Цибуляком
-
Віталій Косован, снайпер, 92 батальйону. 107 бригада ТРО: "Я вам скажу чесно, чому пішов на цю війну..."
-
Вісім діб на позиції один із двома полоненими пробув розвідник 155 бригади на псевдо Тімон
-
Помер голова Вижницької міської громади Олексій Чепіль. На відпочинку не витримало серце