Свою першу зарплату на посаді мера Чернівців Клічук передав на лікування знаменитого буковинського художника, автора гербів міста і області Ореста Криворучка

ГІДНИЙ ВЧИНОК! /

Свою першу зарплату на посаді мера Чернівців Роман Клічук передав на лікування відомого буковинського художника Ореста Криворучка. Про це міський голова Чернівців повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

"Сьогодні передав свою зарплату за два місяці людині, яку безмежно поважаю і яка зараз потребує допомоги. Орест Криворучко - відомий буковинський художник, автор унікальних картин, творець прапора та герба міста Чернівців та Чернівецької області", - йдеться у повідомленні.

Передбачаючи питання, чому саме він, хочу наголосити, що мені як людині слова надзвичайно важливо бути абсолютно впевненим, що кошти отримає людина, яка їх потребує. А в пана Ореста ще й практично всю сім'ю зачепила коронавірусна хвороба.

До речі, ви можете купити картини майстра або ж замовити йому власний екслібрис. Це дещо дійсно справжнє - те, що можна потім передати своїм дітям, - додав Роман Клічук.


Коментарі:
Більше новин по темі: