Суд виправдав екс-чиновницю Чернівецької міськради Олену Пушкову, яку підозрювали в хабарництві

У Чернівцях суд виправдав екс-начальницю відділу охорони культурної спадщини міської ради Олену Пушкову, яку звинувачували у отриманні неправомірної вигоди.

Про це адвокатка Алла Чабан повідомила у своєму Facebook-дописі, пише molbuk.ua

Вона, зокрема, зауважила, що результат її спільної роботи із адвокаткою Тетяною Українець "приносить відмінний результат".

"Сьогодні вироком Першотравневого районного суду була виправдана Олена Пушкова за ч.3 ст 368 КК України! (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, – ред.) Чергова перемога!", – написала вона.

Коротко про справу Пушкової

Екс-начальницю відділу охорони культурної спадщини Олену Пушкову підозрювали в отриманні неправомірної вигоди у розмірі 1200 доларів. У 2017 році їй було оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди з використанням службового становища, поєднаного з вимаганням).

У червні 2017 року суд відсторонив її від посади до 11 серпня 2017 року. Тоді ж вона внесла заставу у розмірі 170 тисяч гривень і була звільнена з-під утримання під вартою.

Пушкова заявляла, що порушена щодо неї справа "повністю замовна", і всі звинувачення у її бік, на її думку, несправедливі.

У вересні 2018 року стало відомо, що Пушкову було поновлено на посаді в міській раді.


Коментарі:
Більше новин по темі: