Справжні Герої: родичам полеглих військових із Буковини вручили відзнаки

Державні нагороди та відзнаки від Чернівецької ОВА «На славу Буковини» вручили родичам полеглих воїнів – прикордонників, які віддали своє життя у боротьбі за Батьківщину.

Про це розповів голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк у Телеграмі.

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України орденом «За мужність» ІІІ ступеня та відзнакою « На славу Буковини» посмертно нагороджений посмертно Максим Патраш – старший сержант Державної прикордонної служби України.

За проявлену мужність та героїзм під час виконання військового обов’язку посмертно нагороджено відзнакою «На славу Буковини» прикордонників: Андрія Бойчука, Івана Вайпана, Вадима Вельгуша, Андрія Гасяка, Дмитра Корбутяка, Сергія Мендришору, Володимира Никитюка, Юрія Рахмаєва, Івана Терновецького.

"Щиро співчуваю кожній родині, яка втратила сина, брата, батька… Жодні слова не втамують біль втрати… Вони до останнього подиху захищали свою Батьківщину, кожного з нас. Пишаємося нашими Героями. Вічна їм пам'ять слава!, - зазначив Запаранюк. - Обов’язково виженемо ворога з нашої землі. Україна переможе".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації