"Русня тут лізе, як сарана": 22-річний "Дракон" із Чернівців воює на передовій, а раніше працював баристою

Даня, 22 роки, родом із Чернівців. Має псевдо «Дракон». У цивільному житті працював баристою. Ще з дитинства мріяв стати військовослужбовцем, як його покійний батько, тому коли розпочалося повномасштабне вторгнення рф, ні на мить не замислюючись, відразу вступив до лав української армії, повідомляє 107 обр ТрО ЗСУ.

Почувши, що 93 об 107 обр ТрО ЗСУ вибуває у район бойових дій разом із друзями з якими перебував у Національному корпусі, попросився виїхати також.

Перебуваючи на Луганському напрямку та будучи стрільцем стрілецької роти, неодноразово відбивав разом із побратимами російську орду, яка намагалася захопити наші позиції та просунутися вглиб країни.

«Коли ми були на Луганському напрямку там можна сказати, що ми пройшли бойове хрещення, і це нам дало змогу відчути усі реалії бою, загартуватися, зробити висновки, набратися певного бойового досвіду», - каже Даня.

На даний час герой, перебуваючи разом із підрозділом на Донеччині, виконує обов’язки оператора БПЛА, що дає йому змогу виявляти та знищувати противника на відстані за допомогою БПЛА.

«Скажу, що русня тут лізе, як сарана, ніяк не можуть заспокоїтися, та ми їм трішки крила обриваємо. Ось, нещодавно мною було знищено русснявих прямісінько в бліндажі внаслідок скиду гранати за допомогою БПЛА. Це мотивує», - розповідає Дракон.

«У мене є ціль - знищити якнайбільше противника, та наша Перемога! А Перемогу я бачу лише такою - ми знову усі об’єдналися, як було на початку повномасштабного вторгнення рф та разом працюємо на Перемогу і розвиток нашої країни, у нас чітка ідея українськості, ми повернули всі наші землі, які захоплені рф, розміновали території та відбудували знищені домівки, рф виплатила нам репарації, а увесь цивілізований світ ізолював агресора з метою недопущення повтору історії», - додає Даня.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації