Путіну зробили термінову операцію. На черзі ще одна - анонімні джерела

За непідтвердженими даними, минулого тижня російському диктатору Володимиру Путіну провели хірургічну операцію. У ніч проти 13 травня російському диктатору Володимиру Путіну, попередньо, знадобилося хірургічне втручання. Було проведено операцію. Про це повідомив впливовий російський анонімний Telegram-канал "Генерал СЗР". Підтвердження озвученої інформації наразі немає, пише Діалог.

"У ніч із четверга 12 травня на п'ятницю 13 травня Путіну провели хірургічну процедуру видалення рідини з черевної порожнини", - повідомив ресурс. Він уточнив, що втручання пройшло без ускладнень, його президент переніс нормально.

Примітно, що, за даними Telegram-каналу, Путіну потрібна набагато серйозніша хірургічна операція. Її йому рекомендували лікарі.

Зазначимо, що 13 травня Путін провів нараду в режимі відеоконференції зі своїм Радбезом. "Генерал СЗР" запевняє, що захід був змонтований за допомогою комп'ютерних технологій, оскільки диктатор у цей час оговтався від операції.

Інформація не підтверджена, проте вона співпадає з даними, які нещодавно озвучив радник Офісу президента України Олексій Арестович. За його словами, після 9 травня Путіну вночі знадобилася термінова медична допомога. Можливо, йдеться саме про цю операцію.

Важливо, що накопичення рідини в черевній порожнині є частим симптомом онкології на останніх стадіях хвороби. Варто зазначити, що останніми роками ходять наполегливі чутки про тяжку і навіть смертельну хворобу у Путіна. Одним із перших про це став говорити російський політолог Валерій Соловей. Останнім часом ці чутки посилились.

2022 року російський ресурс "Проект" випустив велике розслідування про те, що Путіна всюди супроводжує значний штат лікарів. За даними журналістів, найбільше часу з диктатором проводить хірург, який спеціалізується на лікуванні онкології.

Наявність раку у диктатора днями підтвердив особисто голова військової розвідки України Кирило Буданов. Він запевняє, що Путін має кілька серйозних захворювань. Важливо, що останнім часом Путін справді виглядає не найкращим чином. У нього опухле обличчя та сильно здуті вени на руках, йому важко стояти та ходити. Він дедалі рідше з'являється на публіці.


Коментарі:
Більше новин по темі: