Президент посмертно нагородив орденом «За мужність ІІІ ступеня" буковинського 21-річного захисника Максима Колісника

Президент посмертно нагородив орденом «За мужність ІІІ ступеня" буковинського 21-річного захисника Максима Колісника. Нагороду вручили матері Оксані Вікторівні.

Про це повідомляє Недобоївська територіальна громада у Фейсбук.

Як повідомлялося, Максим родом із села Владична Чернівецької області. Влітку 2022 року його призвали до лав Збройних сил України. Служив у 8-му окремому гірсько-штурмовому батальйоні 10-ї ОГШБр. Обіймав посаду заступника командира бойової машини, навідника-оператора гірсько-штурмового відділення.

Солдат загинув на початку березня 2023 року біля села Білогорівка на Донеччині. Виконуючи службові обов’язки, захисник врятував побратима, а сам отримав смертельні поранення внаслідок ворожого артилерійського обстрілу.

Неможливо уявити, наскільки сильним є материнський біль, коли долинає звістка із фронту про смерть рідного сина. На жаль, багато українських матерів переживають горе втрати за час російсько-української війни. Розділити його із ними у молитві до Бога – це наш обов’язок, це вияв вдячності, шани, поваги полеглим героям, подяка матерям, жінкам за їх жертовність, стійкість і патріотизм, а також величезну силу духу, завдяки якій вони змогли підтримати рішення своїх синів боротися з агресором: “За кожним солдатом, кожним офіцером, кожним українським воїном стоять водночас сильна і тендітна жінка – мама, яка його ростила. Вона, незважаючи на біль, тривогу і розлуку, зрозуміла його вибір і благословила на цю війну. А зробити це може лише героїчна жінка…”
Світла пам’ять Героям, низький уклін і шана їх матерям!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації