Посада у спадок? дружина поглинутого корупційними скандалами ексгубернатора Осачука стала почесним консулом Республіки Австрія у Чернівцях

У Чернівцях призначили нового почесного консула Республіки Австрія. Ним стала Людмила Осачук, дружина ексгубернатора Чернівецької ОДА Сергія Осачука.

Про це йдеться на сторінці у Facebook посольства Австрії в Україні.

"9 березня 2023 року пані Олена Ялова з Департаменту державного протоколу МЗС України вручила екзекватуру пані Людмилі Осачук у присутності в.о. Посла Австрії в Україні пані Соні Шраген. Таким чином Посольство Австрії в Україні отримало жінку на посаду Почесного консула в місті Чернівці з консульськими округами в Чернівецькій та Хмельницькій областях", - йдеться у дописі.

Нагадаємо, Сергій Осачук з 2014 до 2019 року був єдним почесним консулом Австрії в Чернівцях. У 2019 році він став головою Чернівецької ОДА і посаду консула ніхто не займав - вона була вакантною. Навіть ширилися чутки, що ця дипломатична посада взагалі буде ліквідована.

У 2022 році президент України звільнив Осачука з посади керівника Чернівецької ОВА через гучні корупційні скандали та численні кримінальні оборудки його команди.

Хтось може сказати - це посада у спадок чи такий новий дипломатичний тренд?


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації