Помер відомий буковинський журналіст, заступник головного редактора "Молодого буковинця" Василь Гринюк

11 травня 2024 року трапилося велике горе для всієї редакції газети "Молодий буковинець": на 65 році життя не стало заслуженого журналіста України, заступника головного редактора Василя Михайловича Гринюка.

Про це повідомляє molbuk.ua

Василь Гринюк закінчив факультет журналістики Львівського державного університету. Працював у Надвірнянській районній газеті Івано-Франківської області, а з 1986 року — у газеті "Молодий буковинець". Був кореспондентом, завідувачем відділу.

За багато років роботи Василь Михайлович об’їздив із журналістським блокнотом і диктофоном усю область, написав сотні репортерських матеріалів. Його добре знали й шанували і в Чернівцях, і в усіх буковинських селах, бо він переймався справами кожної громади й намагався допомогти всім, хто до нього звертався.

Журналістський доробок Василя Гринюка відзначено обласною премією імені Володимира Бабляка, всеукраїнською премією "Золоте перо".

Колектив "Молодого буковинця" сьогодні в жалобі разом із родиною Василя Михайловича Гринюка. Важко уявити наші журналістські будні без його дотепного слова, колоритної бувальщини, дружньої поради й доброго слова…

Згадуємо, сумуємо й висловлюємо найщиріші співчуття сім’ї Василя Михайловича!

Редакція сайту БукІнфо висловлює щирі співчуття родині, близьким та колегам Василя Михайловича Гринюка. Сумуємо разом з Вами. Царство небесне чудовій людині!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації