Помер професор юридичного факультету ЧНУ Михайло Никифорак

Колектив викладачів та співробітників юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича щиро сумує з приводу непоправної втрати – передчасної смерті доктора юридичних наук, професора Михайла Васильовича Никифорака. Про це йдеться на сторінці юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича у Фейсбук

23 січня 2022 року закінчила свій земний шлях і відійшла до Вічності Людина, котра уособлювала собою цілу епоху становлення юридичного факультету. Людина, яка віддала багато сил на благо його розвитку. Людина, яка завдяки своїй принциповості, наполегливості, професійності, мудрості, любові до науки та відданості справі – залишається в серцях і пам’яті кожного з нас, - йдеться у дописі.

Зі скорботою і світлою пам’яттю юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича висловлює щирі співчуття родині, колегам та усім, хто знав Михайла Васильовича.

Біографічна довідка:

Михайло Васильович народився 14 лютого 1952 р. у с. Рибне Косівського району Івано-Франківської області. Закінчив історичний факультет Чернівецького державного університету імені Юрія Федьковича (1976), юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка (1995).

Від моменту відновлення юридичного факультету (1991) Михайло Васильович працював заступником декана з навчально-методичної роботи (1993-2008), завідуючим кафедрою теорії та історії держави і права (2008-2017), професором кафедри теорії права та прав людини (2017-2022). Наукові інтереси професора зосереджені на питаннях історії права, загальної теорії права, методології юридичної освіти та науки. Головний редактор збірника наукових праць «Ерліхівський журнал», член спеціалізованої вченої ради Д 35.052.19 Національного університету «Львівська політехніка», член Міжнародної асоціації істориків права. Під його керівництвом захищено 3 дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. Автор понад сотні публікацій.


Коментарі:
Більше новин по темі: