Осачук, як поганий актор, наїхав на обласне управління СБУ. Ймовірно, мститься за викриття кримінальних оборудок проти своєї команди

Голова Чернівецької ОВА Сергій Осачук з подачі одного місцевого одіозного журналіста жорстко «наїхав» на керівництво Служби безпеки України у Чернівецькій області та її нинішнього керівника. Нагадаю, що саме з подачі та безпосередньої участі СБУ у Чернівецькій області викрито високопосадовців з оточення Сергія Осачука, які безпосередньо причетні до кримінальної злочинної оборудки з гуманітарною допомогою з Італії (автомобілі швидкої допомоги) та порушено кримінальне провадження.

Знаючи підкилимний стиль керівництва Сергія Осачука, я майже переконаний - цей вкид із запитаннями для наїзду на СБУ одіозному журналісту підсунули якраз з оточення Чернівецької ОВА. По потрібних запитаннях і по радісних відповідях Осачука (він аж оживився і сумна міна змінилася на усміхнене обличчя, - авт.), стало зрозуміло, що розігрується «публічна порка» того правоохоронного підрозділу, який на Буковині відмовився бути на короткому повідку з поки ще діючим губернатором.

Причому, ні Осачук, ні журналіст, який задавав питання, з легкістю маніпулюють конфіденційною інформацією, якою тепер точно смакуватиме ворог. Чому кажу про ймовірний вкид? Ще й тому, що за інформацією достовірних джерел БукІнфо, нещодавно Сергій Осачук добивався зміни керівництва УСБУ в Чернівецькій області, лобіюючи на цю посаду свого нинішнього заступника з оборонних питань Дмитра Данищука. Не вийшло. На щастя.

Ну, а тепер детальніше про сьогоднішній погано розіграний спектакль в університетському парку.

Отже, на сьогоднішній пресконференції у Чернівцях від лояльного до обласної влади журналіста прозвучали запитання (вибачте за не точне цитування, оскільки був дуже слабким звук, журналістам передбачливо не надали мікрофона):

1) УСБУ очолює виходець з Херсонщини. Він вже цілий рік виконуючий обов’язки, що є порушенням закону.

2) Відколи Херсон був окупований, тисячу офіцерів СБУ з Херсону прибули в Чернівці. Замість того, щоб взяти до рук зброю і захищати своє місто, вони прибули в Чернівці відсидітися в тилу.

3) Приятель нашого начальника УСБУ, він же колишній помічник начальника СБУ був затриманий у Чернівцях за співпрацю з ФСБ росії. Тобто працював на російську розвідку (хм… Ніби від цих агентів застрахована Чернівецька ОВА – авт.).

4) Вся кампанія, яка відбувається у нашому медійному просторі чітко формується тими антиукраїнськими силами, які чітко працюють на агресора. (Ну як же без миттєвого стверджувального висновку? – авт.) Ви на це реагуєте? Ви про це знаєте? Ви про це доповідаєте, що відбувається в нашій області саме в цій Службі безпеки України? (За задумом, всі присутні мають привідкрити вуха і максимально відкрити роти, - авт.)

Відповідь Сергія Осачука, як вирок злочинцям – готовий, стиглий, як свіжовипечений пиріжок. З пасажем і акторськими вкрапленнями, яким позаздрить навіть Юрій Марчак. Почав з далеку. З передлісся, так би мовити. Цитуємо дослівно, бо тут кожне висловлювання – «перл»:

"Коли чуємо, яка кількість інформації вами озвучена, то ми пригадуємо, як у довоєнний час панове-офіцери на своє свято за будь-яким приводом встають, п’ють чарку за офіцерську честь… (Так смачно сказав, що аж захотілось і собі перехилити чарчину, - авт.) І тому це не суміжні речі про які ви розказуєте. Той, хто є справжнім офіцером, військовослужбовцем, якщо він дав присягу на вірність народу України, то очевидно, що Чернівці не є передмістям Херсону.

Я думаю, що президент України відреагував на цю ситуацію. Я не пригадую іншого випадку, коли б президент своїм указом зняв генеральські погони з керівника регіонального СБУ. Просто я думаю, що не на часі чи давати ці оцінки. (А чому ж дає?- авт.) І про це говорить Верховний головнокомандувач, коли спілкується зі всіма керівниками в масштабі конгресу місцевих і регіональних влад, обов’язково все зафіксовано і відповіді та відповідальність буде. Але зараз (треба в цю мить дивитися відео на акторський кураж Осачука, який на допомогу підключив всі емоції, навіть жестикуляцію рук – авт.) я хочу наголосити на тому, що навіть при таких дійсно дуже сумнівних тенденціях, про які ви сказали, ми не маємо «гризтися» між собою. Ми не маємо права провокувати і розколювати (а що ж ви зараз робите, пане Осачук? – авт.), цим неодмінно скористається ворог (він вам подякує, це точно, - авт.).

Я не відкриваю вам жодної таємниці – сили інформаційно-психологічних операцій (Словесна підводка, за задумом двох акторів має спрацювати, як інформаційна бомба на вуха присутніх мастодонтів буковинської журналістики і зруйнувати психіку їх молодих колег – авт.) начисляється батальйонами і полками (ух, прямо страшно – авт.). Вони винюхують, де між нами іскорка конфлікту і туди починають сильно закачувати додаткові ресурси, щоб розколоти (ой, тут він ніби дивиться у дзеркало, як все точно! – авт.)

Ну і остання дія спектаклю. Епогей. Розв’язка.

«Хочу вірити в те, - каже Сергій Осачук, - що Служба безпеки України є спроможною очиститися від агентів впливу, від інфільтрованих агентів ФСБ (тут журналістам варто було б всім гуртом викрикнути «А-я-яй! Ой-йой! Ату їх!», - авт) від дійсно затриманого у Чернівцях (З якою ж насолодою Осачук це вимовив… Вах! Аплодуємо!, - авт.), але це також, наскільки я поінформований, заслуга окремого департаменту СБУ з Києва, внутрішньої та власної безпеки (так-так, Чернівецьке СБУ – це викрите кубло агентів ФСБ! Не інакше!, - авт.), які цього агента ФСБ «вели» і викрили!

В росії готувалися до цієї війни! І вони інфільтрували, я не знаю, яку кількість цих агентів і ворогів. І де вони тут сьогодні, як законсервовані банки сидять і щоб вистрілили (Так і хочеться крикнути із зали: Та з такими керівниками і ворогів не потрібно!, - авт.)

І це дійсно велика небезпека. Про це вже знає весь світ (за сценарієм у розв’язці нагнітається масштаб небезпеки до Світової. Уява присутніх має працювати не інакше, як цього добивалися Ільф та Петров у Нью-Васюках. Агенти ФСБ, які «засіли» у чернівецькому СБУ загрожують Європі та всьому Світу - авт.), я був здивований, коли німецькі журналісти мене під час одного з ефірів прямо про це спитали: Скажіть, як у вас з російськими агентами? (ех, чи питали за чернівецьке СБУ, на жаль не сказав. Але всі мали б про це зрозуміти? – авт.) Мене збентежило, чому вони цим цікавляться? Але це дійсно виклик, який ми маємо здолати!

Завіса. Finata la cimedia.

На завершення коротке резюме. Я не театральний критик. Але точно можу сказати, що не вийде із Сергія Осачука актора. Навіть поганого. Ну, не вдячні у нього «глядачі», хоч ти вбий! За винятком хіба лише тих, хто аплодував йому зі своїх затишних кабінетів у Чернівецькій ОВА та у місті. "Рідному".

О, до речі, про консерви. Дуже сумніваюся, що консерви під контролем Сергія Дмитровича є лише на гуманітарних складах. У тій же «Олімпії», наприклад. Вони, повторюючи його термінологію, засіли наглухо у владних кабінетах у «Будинку з левами». Ні, не подумайте! Ці консерви засилали туди не з ФСБ, заспокойтеся. Їх туди, ще давно, до початку війни заслали ті, про кого ви точно чули. А звати їх – Корупція, Марнотратство та Безвідповідальність…

І ще. Тепер, сподіваюся, що для Служби безпеки України після такого дешевого спектаклю стане справою честі довести кримінальне провадження про корупцію в оточенні пана Осачука до логічної крапки.

Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ, БукІнфо (с)

Повний відеозапис спектаклю одного актора. Перегляд безкоштовний:

А ось як пішов "розгон" сенсації Осачука про кубло фсбешників у Чернівцях:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації