Орден «За мужність» ІІІ ступеня та відзнака «За заслуги перед Буковиною»: військовий з Дністровського району Микола Кучер самотужки знищив три одиниці ворожої техніки

Військовослужбовець Микола Кучер самотужки знищив 3 одиниці російської техніки. За місяць разом із побратимами вдалося спалити 12 ворожих машин, в тім числі 6 танків, відправивши на той світ близько двох сотень окупантів. Восени 2023 року Миколу Кучера відзначено Орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко.

Воїн родом із села Рукшин Дністровського району. Військовій справі розпочав навчатися після 8-го класу, вступивши у ліцей. Захищав територіальну цілісність і державний суверенітет України у зоні АТО/ООС. Із 2018 року безперервно служить у ЗСУ. Свій черговий контракт Микола продовжив 23 лютого 2022 року, а через пів доби росія розпочала проти України повномасштабну війну.

У складі 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» захисник виганяв окупантів із Київщини, був у Чорнобильській зоні. З травня 2022 року разом із побратимами тримали оборону на Луганщині, прикривали відхід військ із Лисичанська. Там Микола отримав важке поранення, але відновився і повернувся у стрій. Воїн упевнений, що потрібно сміятися, поки живий, і ніколи не жалітися. Це настанова, яка допомагає йому на фронті і якою він ділиться з іншими.

Робота ще не завершена, каже Микола, тож після короткої відпустки повернеться на позиції. Нині він служить у 8 окремому гірсько-штурмовому батальйоні, тримає оборону на Східному напрямку.

Під час зустрічі із захисником голова обласної ради вручив мужньому воїну почесну відзнаку Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації