"Олігархам і генералам захотілося більше грабувати", – Пригожин назвав реальну мету війни Путіна проти України

Однією з головних цілей війни було пограбування України, запевняє ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин. Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин запевняє, що Кремль планував призначити "президентом" України голову проросійських сил Віктора Медведчука для масштабного "розпилу" ресурсів сусідньої країни. Україні у Москві приготували долю пограбованого Донбасу.

Гучну заяву він зробив у відеозверненні, який 23 червня був опублікований на одному з його ресурсів, передає Діалог.UA.

Пригожин визнав, що останні 8 років російська влада методично грабувала український Донбас. Однак їм це здалося мало, і вони вирішили захопити всю країну.

"Після 14-го року Донбас весь "розпилювався", Донбас розкрадався різними людьми. Частина з них були з адміністрації президента, частина з ФСБ, частина - залучені олігархи, такі як Курченко. Вони крали гроші у мешканців Донбасу, які перебували у невизнаних". республіках"... Генерали отримували за "мертві душі" гроші, бюджети пилялися. Донбас був чудовим місцем, де розпилювалися гроші як співробітниками адміністрації президента (росії): спочатку це був Сурков, потім Козак, так і ФСБ теж...

Однією з цілей "спецоперації" було призначення президентом України Медведчука, того самого, який заздалегідь пробрався до Києва, сидів і чекав, коли прийдуть війська, Зеленський втече, всі складуть зброю і він стане президентом України. Завдання було у матеріальних активах, які необхідно було поділити після того, як вони візьмуть її під контроль... Кралося на Донбасі пачками, але захотілося більше. Вирішили поставити Медведчука", - розповів Пригожин.

Він дав зрозуміти, що російські солдати масово вмирають за нікчемні хотілки російського керівництва, котре мріє дожити свої роки в розгоші і пошані.

"Наша "священна війна" перетворилася просто на рекет, вірніше, на щурництво, підняте в ранг закону та національної ідеології", - видав ватажок ПВК.


Ватажок ПВК "Вагнер" спростував брехню Кремля про те, що "спецоперація" розпочалася через загрозу з боку України та НАТО.

Господар російської ПВК "Вагнер" Євген Пригожин посилює антипутінську риторику. Втікши зі своїми бойовиками з-під Бахмута, він зухвало спростував офіційну причину Кремля про початок війни проти України.

Відеозвернення Пригожина вранці 23 червня оприлюднили на його Telegram-каналі, передає Діалог.UA.

Пригожин звинуватив у брехні керівництво РФ, яке виправдовуючись за агресію звинувачувало Україну в планах напасти. "(На Донбасі – ред.) ми обмінювалися пострілами: ми били по них – вони били по нам. І це відбувалося всі ці довгі 8 років з 14-го по 22-й (роки). Іноді наростала кількість перестрілок, грубо кажучи, "Обмінів боєприпасами", іноді зменшувалося. На 24 лютого нічого надординарного не було! Зараз уже Міністерство оборони намагається обдурити громадськість, президента і розповісти, що з боку України була шалена агресія і вони збиралися разом з усім блоком НАТО на нас напасти. "Спецоперація" так звану 24 лютого було розпочато зовсім з інших причин", - заявив Пригожин.

Фактично він називає російських генералів ініціаторами війни проти України, виправдовуючи диктатора Путіна. Ці його слова виглядають дуже сумнівно. Найімовірніше, поки Пригожин боїться відкрито критикувати Путіна, проте до цього він швидко йде. Ватажок "вагнерівців" запевнив, що "демілітаризація" та "денацифікація" України неможливі після провалу триденного бліцкригу.

Розкритикував він керівництво рф за те, що те не хотіло "злазити з Олімпу" та домовлятися з Києвом про мирне існування. Висловив він претензії також за "бездарно сплановану військову операцію", в якій було ліквідовано велику кількість російських солдатів, а також масово гине населення східних регіонів України.

"Війна була потрібна, щоб купка тварюк просто поторжувала і попіарилася, показавши, яка в неї сильна армія, щоб Шойгу отримав маршала і цей указ уже був готовий, і отримав другу зірку героя. Йому дуже хотілося увійти в історію... Війна була потрібна не для того, щоб повернути в наше лоно російських громадян, і не для того, щоб демілітаризувати та денацифікувати Україну, вона була потрібна заради однієї зірки з додатковою вишивкою по периметру, щоб одна людина психічно хвора, коли ляже в труну, щоб на подушці принесли цю зірку. Друге, війна потрібна була олігархам, тому клану, який сьогодні фактично керує Росією ... Ця олігархічна верхівка думає тільки про одне: як проволочити своє тіло якомога довше ... Це їхнє захворювання мозку! - Заявив Пригожин.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації