Новою директоркою департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОВА стала Наталія Свестун, яка в часи Мунтяна-Осачука очолювала обласний діагностичний центр

Новою директоркою департаменту охорони здоров'я Чернівецької обласної військової адміністрації стала Наталія Свестун. Цю інформацію вона підтвердила Суспільному телефоном.

За даними Clarity Project, Свестун очолювала департамент охорони здоров'я Хмельницької ОДА, а також була керівником діагностичного центру в Чернівцях.

У 2014 році суд оштрафував Свестун на 170 гривень за адмінправопорушення щодо конфлікту інтересів. У рішенні суду йдеться, що вона, як директор департаменту, не повідомила голову Хмельницької ОДА про наявність у неї конфлікту інтересів. Її чоловік був у прямому підпорядкуванні, коли очолював обласну стоматологічну поліклініку.

Свестун підписала наказ про встановлення чоловіку сумісництва — 0,25 ставки лікаря стоматолога-ортопеда, наказ про преміювання (було нараховано 8,5 тисяч гривень), наказ про відпустку з порушенням затвердженого графіка відпусток. У 2022 році Свестун хотіла оскаржити рішення суду 2014 року, але суд відмовив у відкритті провадження.

У 2019 році Свестун претендувала на посаду директора департаменту охорони здоров'я в Чернівецькій обласній адміністрації. До співбесіди відібрали трьох кандидатів: її, Олега Чорного, Анжелу Левицьку. Тоді у конкурсі переміг Чорний.

На початку серпня 2020 року депутати Чернівецької обласної ради “прокатали” призначення кількох ставлеників тодішнього голови облради Івана Мунтяна на посади генеральних директорів найбільш «хлібних» керівних кабінетів лікувальних закладів Буковини. Тоді не пройшли кандидатури Сергія Цинтаря на обласну лікарню, Ігоря Малишевського на онкологічний центр і хмельничанки Наталії Свестун на керівника діагностичного центру. Однак згодом ці персони не без скандалів були протиснуті Мунтяном призначені на згадані посади.

Детальніше читайте тут: Останні шкурняки Мунтяна, Або як депутати облради зірвали відстороненому посадовцю хлібну "справу лікарів".

4 лютого 2021 року новопризначений голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко підписав розпорядження №23 «Про призначення виконуючим обов’язки генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний медичний діагностичний центр» Бориса Гушилика та визначив таким, що втратило чинність розпорядження голови Чернівецької обласної ради від 4 грудня 2020 року «Про призначення Наталії Свестун виконуючою обов’язки гендиректора цього центру.

Після цього сталося щось неймовірне з Іваном Миколайовичем Мунтяном, який буквально «прилетів» до обласної ради разом із звільненою Наталією Свестун до голови облради Олексія Бойка.

Того не виявилося на місці і Іван Миколайович біля кабінетів чиновників обласної ради, стверджують свідки, прямо у коридорі, влаштував істерику, натрапивши по дорозі на голову майнової комісії облради Олександра Болтунова. Перелякані співробітники апарату обласної ради та відвідувачі «будинку з левами», які стали прямими очевидцями цього неймовірного бенефісу, кажуть, що в Мунтяна «ніби вселився біс із оберемком чортів на додачу».

«Він голосно кричав, мінявся кольором на обличчі, всім погрожував, казав Болтунову передати Олексію Бойку, що поставить того на місце, бо він зарвався у своїх рішеннях. Що у нього вистачить сили та є багато фінансів для цього. Що він зі всією фракцією «Батьківщини» на сесії блокуватиме трибуну та багато іншого», - повідомив кореспондентові БукІнфо один із численних свідків цієї події.

За словами очевидців, після влаштованої істерики, Іван Миколайович покинув приміщення обласної ради.

Про це читайте тут: Іван Мунтян влаштував істерику з погрозами в обласній раді після того, як Олексій Бойко відновив на посаді в.о. гендиректора діагностичного центру Гушилика

Вже у червні цього року, отримавши повноваження особисто проводити кадрові призначення на комунальних підприємствах області в умовах воєнного часу, керівник Чернівецької обласної військової адміністрації Сергій Осачук за місяць до свого ганебного звільнення узявся запроваджувати “нову” кадрову політику в області.

Керівницею Чернівецького обласного медичного діагностичного центру він призначив Наталію Свестун, попри те, що вона фігурувала у кримінальних провадженнях, про які писалося вище. Тепер уже екс генеральний директор обласної клінічної лікарні Сергій Бродовський – затриманий через відомий скандал із автомобілями швидкої допомоги, в якому фігурує чи не вся верхівка обласної військової адміністрації, аж до самого голови ОВА.

Про це читайтет тут: Голова Чернівецької ОВА Осачук, який за один крок до звільнення, продовжує на Буковині кадрову вакханалію і вліз у ще один скандал.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації