На Новоселиччині провели в останню дорогу 20-річного захисника, командира відділення ударних безпілотників Максима Городницького
Старшому солдатові Максиму Городницькому, воїну військової частини А1008, який віддав своє життя, захищаючи Україну, останню шану віддали у селі Строїнці, Новоселицької міської громади Чернівецької області.
Вчора Новоселицька громада попрощалася з строїнчанином, полеглим Героєм-захисником - Максимом Городницьким.
Старший солдат Максим Городницький служив у військовій частині А1008 та був командиром відділення ударних безпілотників. Військовий загинув 25 вересня внаслідок ворожого обстрілу. Йому було 20 років.
"Низько вклоняємося перед мужнім, навіки юним, героєм, який віддав своє життя захищаючи Україну. Сьогодні тут мала грати сарбаска чи хору, а грає траурна музика" - сказала під час похоронної церемонії міський голова Новоселиці Марія Нікович.
Ми розділяємо втрату батьків. Світлий спомин про нього назавжди залишиться в наших серцях…
Глибокі співчуття рідним, близьким і побратимам.
Вічна пам'ять та слава Герою!











Всі фото - Новоселицька міська громада
-
Історія кохання, яку перекреслила війна, загиблого 24-річного Героя Михайла Курика зі Сторожинця та його дружини Тетяни
-
Командир 3-го армійського корпусу Андрій Білецький: "Підписання "напівкапітулянської" угоди з росією в надії на мир, призведе до загальнонаціональної депресії і зниження обороноздатності"
-
Євген Мельник - канадський меценат і мільярдер-фармацевт емігранської родини з Чернівців, про якого в Україні мало хто знає...
-
Помер журналіст, легендарний режисер Чернівецького обласного телебачення Юрій Фантух
-
Голова Служби зовнішньої розвідки України Олег Іващенко: Наші аналітики вже не питають, чи наважиться росія напасти на інші країни. Питання звучать так: "Коли і звідки?"
-
У Чернівцях відкрили меморіальну дошку Валерію Красняну "Барсу" – Захиснику Донецького аеропорту, легендарному народному Герою України